אישה יושבת וכובת את הסיפור המיני שלה

הסיפור המיני שלך

למה לך לשבת ולספר לעצמך בקול, ברצף, את הסיפור המיני שלך?

כי זה עובד!

עשרות נשים שקיימו איתי את מפגש הסיפור המיני, מעיגות שהחוויה מכוננת, שהמפגש ליווה אותן זמן רב אחרי הפגישה, ואיפשר להן להביט על המיניות שלהן במבט חדש ולהבין אותה הרבה יותר. המודעות הזו אפשרה להן לבחור כיצד להתקדם בדרך למיניות מענגת יותר.

 אני מזמינה אותך לחוות את החוויה הנדירה הזו יחד איתי.

פגישת 'הסיפור המיני' מאפשרת לך לשבת בביתך ובמשך כשעתיים לספר את המסע המיני שעשית מילדות ועד היום, ברצף ובקול, בלי שיפוטיות, בלי הצדקות, בלי מסכות ובלי ניתוחים.

הנה מה שכתבה לי אחת מהנשים בסיום התהליך:

אני רוצה קודם כל לומר שהשיחה שלנו מלווה אותי כבר חודש ומהדהדת לי כל הזמן, מהדהדת את התובנות שהיא הציפה, שהיא זיקקה. 

האפשרות לשבת ולדבר את הגוף, את המין, את העונג, את סימני השאלה, את המסע הפנימי והחיצוני בחקר הגוף ועצמי המינית, היא אפשרות נדירה. אני לא חושבת שמתישהו יצא לי לשבת ולדבר ככה את הדברים הללו.

כשאני כותבת ככה אני מתכוונת למשך, לרצף שהשיחה אפשרה. בעצם היא אפשרה איזה רוחב יריעה, איזה מבט שעובר תמידית מאיזה לונג שוט לזום אין, שוב ושוב. להשתהות כל פעם, לקפוץ אחורה בזמן, להריץ קדימה וחוזר חלילה. 

בעצם היא אפשרה איזו שהות בתוך חומרי החיים שלי, אלה שעיצבו את מי שאני ולהבין דבר או שניים משמעותיים. 

אני רוצה להודות לך רוית, על המתנה הזו שהענקת לי. 

על האפשרות להבין את עצמי קצת יותר טוב. 

להתבונן על חיי ועל המסע המיני שלי וללמוד ממנו עוד כמה דברים על עצמי, על האפשרות שניתנה לי להתבונן בנרטיבים מסוימים שהולכים איתי כברת דרך ולפרק אותם, לבחור לספר אותם מחדש, אחרת אפילו. פשוט מתוך הבנה שהם אינם נכונים עוד. זו בחירה שתקפה כמובן לא רק לסיפור המיני אלא בכלל לחיים… ואני חושבת שהשיחה איתך מאוד הדהדה לי את זה.

מזמינה אותך לדבר איתי

המרחב המאפשר הזה עשוי לסייע לך להתחיל לפרק ולקשור בין החלקים השונים, המרכיבים את הסיפור המיני שלך: מערכות היחסים שלך, חוויות הילדות והנערות, דימוי הגוף, מסרים שספגת ביחס לגופך ולמיניותך וכמובן חוויותיך המיניות לאורך השנים.

השיחה ביננו מוקלטת, כך שבנוסף למה שתקבלי מעצם ההקשבה לעצמך, תוכלי לחזור אל ההקלטה בכל רגע שתרצי. היא גם תתומלל על ידי, ולתמלול יתווספו מחשבות והארות, שיאפשרו לך התבוננות נוספת על הסיפור המיני שלך. מכאן תוכלי לבחור באופן מודע, איזה המשך תרצי לסיפור המיני שלך ומה תהיי מוכנה לעות לשם כך.

אני אהיה שם עם עיניים בורקות מסקרנות, עם אזניים ששמעו כבר הרבה ולא נבהלות מדבר ומעל לכל – עם לב פתוח לקבל ולהכיל.

פגישת 'הסיפור המיני' אינה מתאימה לכל אחת ולכן מחייבת שיחה מקדימה איתי. אני מזמינה אותך ליצור איתי קשר ויחד נצא למסע המשותף.

053-6551840

מיניות מעניינת אותך?

מזמינה אותך להאזין לפודקאסט שלי

מיניות מדוברת

אישה סקסית מצביעה

המדריכים

המדריכים שיסיעו לך לשפר את
חיי המין והתקשורת הזוגית!

סקס אוראלי לגבר

סקס אוראלי לאישה

סקס אנאלי

36 השאלות ליצירת אינטימיות

שאלות להעצמת האינטימיות המינית

הקוד לקבלת ההנחה

rr166

תודה שנרשמת!

מומלץ לוודא שמייל האישור ששלחתי לך לא הגיע לתיבת הספאם או קידום המכירות

אתר זה עושה שימוש בעוגיות (Cookies) לשיפור חוויית הגלישה. על-מנת להמשיך ולגלוש באתר את מתבקשת לאשר את השימוש בעוגיות. את מוזמנת לעיין במדיניות הפרטיות, להבין מהן עוגיות ואיזה שימוש נעשה בהן.