שאלון לשיפור ההיכרות המינית ביניכם

אינטימיות מינית
אחד הגורמים המאפשרים לנו לשפר את ההנאה מהחוויה המינית הזוגית שלנו היא תקשורת פתוחה והיכרות עמוקה עם העולם המיני של הפרטנר. אלה נוצרות כאשר אנחנו אותנטיות.

אותנטיות ופגיעות

כולנו כמהים וכמהות לחיבור, אהבה וקבלה, אבל כדי שאלה יפרחו, יש צורך ליצור אקלים, שיאפשר זאת. תנאי חשוב ליצירת אקלים כזה הינה האותנטיות. אבל איך מייצרים אותה?

בפוסט כיצד לפתח אינטימיות כבר נוכחנו, כי האומץ לחשוף פגיעות הכרחי ליצירת קרבה. רק מה? כיוון שלרבות ולרבים מאיתנו לא היה מודל טוב כיצד להתמודד עם הרגשות הכואבים והקשים שלנו, אין לנו כלים כיצד לבטא אותם בצורה אותנטית מול אחרים.

כאשר אנחנו לא משתפים זה את זו ברגשות הקשים שאנחנו חווים, נוצרת מאין חומה ביננו, איזור שאין גישה אליו. במקום להתגונן או להגיב בתוקפנות, נצטרך למצוא את האומץ להיות פגיעים ולהביע את עצמנו באופן מלא יותר.

אותנטיות יוצרת אינטימיות, כיוון שהיא מסירה מסכות. היא מחייבת פתיחות וכנות מצד אחד וסקרנות ויכולת הכלה מהצד השני. כאשר בני הזוג משתפים בפתיחות ברגשות, במחשבות ובפחדים, הם מגדילים את הסבירות ליצירת אינטימיות ביניהם.

אבל כיצד תוכלו לעשות זאת אם לא עשיתם זאת בעבר? אני יודעת שזה עניין מורכב, שיש ללמוד ולתרגל, ולפני הכל, צריך להחליט לקפוף למים. כדי להרחיב את הדעת על מושג הפגיעות ועל תרומתו הרבה לאיכות חיינו אני ממליצה לך בחום לצפות בהרצאת טד יוצאת הדופן של ברנה בראון (ההרצאה של ברנה זכתה ליותר מ-55 מיליון צפיות והיא מדורגת במקום הרביעי ברשימת ההרצאות הנצפות ביותר):

נגן וידאו

איך זה קשור למיניות?

מובן, שמה שקשה לנו לעשות באופן שוטף בחיי היומיום, קשה שבעתיים כשמדובר במיניות שלנו.

ככל שנדע מה מדליק את הצד השני ואותנו, נוכל לעשות שימוש בידע הזה להנאת שני הצדדים. זוגות רבים מעוניינים לשפר את הידע המיני אודות ההעדפות שלהם, אבל לא יודעים היכן להתחיל, או שפשוט נמנעים מלקחת סיכון. החשש מפני מה נגלה או מפני מה שנתבקש לחשוף, וכן החשש מהאופן בו הצד השני יקבל את דברינו, פעמים רבות גורמים לנו להעדיף שלא לחלוק את העולם המיני הנסתר שלנו עם הפרטנר.ים. הימנעות מאותנטיות אמנם מאפשרת לנו לשמור על עצמנו, אבל בו בזמן מונעת מהאחר את היכולת להכיר אותנו באמת, ולהיפך.

שאלות מיניות

כדי לנסות ולעזור לכם להגביר את ההיכרות המינית ביניכם, אני מצרפת פה סדרת שאלות להורדה. שימוש בסדרת שאלות העוסקות בעולם המיני הפנימי שלכם עשויה לסייע לכם להכיר, להתקרב ולהעלות מדרגה את העונג המיני שלכם.

בהחלט אין צורך לשאול את כולן, אלא רק את אלה שאתם מרגישים איתן בנוח. אתם יכולים לבחור לחזור לשאלות מעת לעת ולראות אם יש ברשימה שאלות שלא התאימו להישאל בעבר, ועכשיו אולי כבר כן.

המלצות:

  1. פנו לכם זמן שקט ורגוע וודאו ששניכם במוד לשאול ולהקשיב.
  2. סכמו מראש שאין דבר כזה תשובה טובה או לא טובה. השתדלו להיות סקרנים ומכילים כלפי התשובות שתשמעו.
  3. סכמו שאין חובה לענות על שאלה, שאינכם מוכנים עדיין לענות עליה.
  4. אם ישנן תשובות שמבטאות דברים שמתחשק לכם לנסות – שוחחו על הדברים והחליטו כיצד לקדם את הדברים.

אני מאחלת לכם שתעזו לאפשר להסיר את חומות ההגנה ולהיות פגיעים. ברגע שהחומות נופלות, יש מקום לאחרים להכנס לחיינו, ולהיפך.

אם ברצונך להתייעץ ולהעזר, אני מזמינה אותך ליצור איתי קשר באחת מדרכי ההתקשרות האלה:

053-6551840

מיניות מעניינת אותך?

מזמינה אותך להאזין לפודקאסט שלי

מיניות מדוברת

אישה סקסית מצביעה

המדריכים

המדריכים שיסיעו לך לשפר את
חיי המין והתקשורת הזוגית!

סקס אוראלי לגבר

סקס אוראלי לאישה

סקס אנאלי

36 השאלות ליצירת אינטימיות

שאלות להעצמת האינטימיות המינית

הקוד לקבלת ההנחה

rr166

תודה שנרשמת!

מומלץ לוודא שמייל האישור ששלחתי לך לא הגיע לתיבת הספאם או קידום המכירות

אתר זה עושה שימוש בעוגיות (Cookies) לשיפור חוויית הגלישה. על-מנת להמשיך ולגלוש באתר את מתבקשת לאשר את השימוש בעוגיות. את מוזמנת לעיין במדיניות הפרטיות, להבין מהן עוגיות ואיזה שימוש נעשה בהן.