כיצד להפסיק למהר ולהתחיל להנות מהמיניות שלכם

חלון זוחל על עלים ורודים
מה יתרונותיה של ההאטה בכל הקשור להנאה מינית וכיצד להכניס אותה לתוך המיניות שלנו?

מה הכוונה ב'האטה'?

על תנועת ההאטה שמעת? אם לא, אולי זה הזמן להאט רגע, ולקרוא עליה.

ממש בקצרה (כי אין זמן…) הרעיון הגדול שהתנועה מקדמת, הוא הפחתת הדגש המושם בעולם המערבי על הישגיות, מטרה, רווחים, יעילות, מדדים, תפוקה. דגש שמסתכם במילה אחת: יותר.

המסר בחברה שלנו הוא מאוד חד וברור: לו רק נעשה את הדברים יותר ביעילות, אם נלך לפי המתכונים שהוכיחו עצמם אצל אחרות, נוכל להכניס ל-24 שעות דברים שלא חלמנו עליהם ואז – השמיים הם הגבול. נהיה עשירות ומאושרות!

נו, מה רע בזה? החיים קצרים, למה שלא ננסה להספיק כמה שיותר?  האמת היא, שכשאנחנו במרוץ העכברים הזה, אולי יטפחו לנו על השכם וימחאו לנו כפיים, אבל אנחנו ניוותר בעיקר חסרות נשימה ועם חשש לבריאותנו (במידה שהיה לנו זמן לעצור רגע לחשוב עליה, ולחשוש), ויותר מכל, מרוב מהירות ויעילות החיים עלולים לחלוף בלי ששמנו אליהם לב.

איך זה מתבטא במיניות?

לצערי, האובססיה הזו אינה פוסחת על חדר המיטות.

אנחנו מתחילות אקט מיני, כשמעלינו תלוי שלט נאון מהבהב: אורגזמה! שפיכה נשית! חדירה! תחתיו תלויה תפילת הגבר לזיקפה איתנה ומתמשכת ככל הנדרש, ועל ארונית השינה מונח לוח שנה בו מסומנים ימי החודש בהם "עשינו את זה", שיעיד יותר מכל על כך שאנחנו נורמאליים ונורמאליות. עכשיו אפשר לנשום.

אז זהו, שלא. דווקא אם היינו מסירים את כל אלה ומחליפים אותם בנשימה, העונג שלנו היה עשוי להגיע למחוזות שטרם הכרנו.

מזמינה אותך לדבר איתי

מה זו מיניות מואטת

מדובר במיניות שבמקום להאיץ, מאטה. במקום הישגים, מתעדפת אינטימיות ונוכחות ברגע, בין היתר באמצעות נשימה והקשבה לה. היא מאפשרת לנו לעשות שימוש מודע בחושים שלנו ולהתענג על החוויה במלואה. כשנוריד את המשימתיות מסדר היום, את השיפוטיות לגבי מה בדיוק צריך לקרות עכשיו ואיך לגרום לכך לקרות, נוכל לצאת למסע של חקר הגוף שלנו, של הפרטנר.ית שלנו ושל המרחב המיני-אינטימי שלנו. נהיה פנויות ופנויים להקשיב, לחוש, לנסות לגלות ולהתענג.

המיניות האיטית מאפשרת חקירה אינסופית ואיתה גילויים אינסופיים. עוצמת המגע, סוג המגע, משך התנועה, האיבר באמצעותו אנחנו נוגעות והאיבר בו אנחנו ננגעים משתנים בכל פעם. הטקסטורה, הטמפרטורה, הלחץ משתנים אף הם. מכאן שהם מונעים שחיקה ושעמום ומאפשרים לעונג ולתשוקה להיות חלק בלתי נפרד מהחיים שלנו, ובעוצמה גבוהה בהרבה, רק בלי המרדף אחריהם, אלא כחלק טבעי מהתהליך. והרי אלה הדברים שאנחנו מבקשים לעצמנו, לא?

למי יש זמן לזה?

אני שומעת לא אחת ולא שתיים את הטענה השחוקה: "למי יש זמן לזה"? אז אולי כדאי לחזור שוב לתחילת הפוסט. הרי ברור שתמיד אפשר לשאוף ליותר: יותר מהר, יותר חזק, יותר פרטנרים, יותר אורגזמות, יותר תנוחות, יותר השפרצות, יותר סימונים בלוח השנה. בהחלט אפשר, השאלה מה אנחנו משיגות מכך. אני חוששת ש"יותר הנאה, יותר עונג ויותר אינטימיות" לא נכנסות לתוך הרשימה הזו, כיוון שאלה קטגוריות שלא ניתן למדוד במספרים.

הניסיון שלי ושל רבות ורבים אחרים מוכיח את יתרונה של הבחירה הזו פעם אחר פעם.

רוצות גם ולא יודעות כיצד להתחיל?

הכנתי לכן מדריך הכולל מספר רעיונות מהם אפשר להתחיל ולחקור מיניות מסוג חדש. הוא מיועד למתחילות ולמתחילים. בהמשך יגיע מדריך למתקדמים ולמתקדמות.

המדריך למיניות מואטת

מאחלת לך חקירה מענגת,

רוית

פוסטים נוספים שעשויים לעניין אותך:

שיפוטיות והשפעתה על איכות הסקס שלנו

תשוקה בזוגיות ממושכת – איך לעורר אותה?

053-6551840

מיניות מעניינת אותך?

מזמינה אותך להאזין לפודקאסט שלי

מיניות מדוברת

אישה סקסית מצביעה

המדריכים

המדריכים שיסיעו לך לשפר את
חיי המין והתקשורת הזוגית!

סקס אוראלי לגבר

סקס אוראלי לאישה

סקס אנאלי

36 השאלות ליצירת אינטימיות

שאלות להעצמת האינטימיות המינית

הקוד לקבלת ההנחה

rr166

תודה שנרשמת!

מומלץ לוודא שמייל האישור ששלחתי לך לא הגיע לתיבת הספאם או קידום המכירות

אתר זה עושה שימוש בעוגיות (Cookies) לשיפור חוויית הגלישה. על-מנת להמשיך ולגלוש באתר את מתבקשת לאשר את השימוש בעוגיות. את מוזמנת לעיין במדיניות הפרטיות, להבין מהן עוגיות ואיזה שימוש נעשה בהן.