הרצאות ומפגשים

הרצאה – בחירה והעוררות | לאחר עשרות שנות נישואין, שבהן שימשתי "העזר כנגדו", עבדתי במשרות חלקיות ובעיקר הייתי אמא שמחה במשרה מלאה, חוויתי אירוע מטלטל ועוד מספר תהליכים, אשר גרמו לי לעשות שינוי קיצוני בחיי: חזרתי לעבוד במשרה מלאה, פרקתי את הזוגיות, הכרתי את בן זוגי הנוכחי וגיליתי את המיניות שלי, כפי שמעולם לא הכרתי. הדבר עורר אצלי צורך חזק לסייע לנשים נוספות להתחבר למיניות שלהן. למדתי מיניות והנחיית קבוצות מיניות ולאחריהן הקמתי את בלוג המיניות שלי והתחלתי לעסוק בתחום ההנחיה והיעוץ המיני.

מדובר בהרצאת השראה, שמשלבת בין הסיפור הפרטי שלי לבין זה, שעשוי להיות הסיפור של רבות מאיתנו.

מפגש נשים חוויתי | המפגש משלב פעילויות ומשחקים, המעוררים חיוך ומאפשרים שיח פתוח מחד, ושמירה על הגבולות האישיים מאידך. מתאים במסגרת האירגון, המשפחה והמעגל החברתי (מסיבת רווקות, ימי הולדת ועוד).

מפגש נשים פתוח – כל מה שרציתן לדעת ולא העזתן לשאול | לפעמים, כל מה שאנחנו צריכות כדי לצאת מהבית ולהעשיר את עצמנו, הוא שחברה תארגן עבורנו ותזמין אותנו. מכאן הכל כבר מסתדר. בואי תהיי החברה הזו!

מדובר במפגש חד פעמי, לרוב, בבית פרטי, באוירה לא פורמאלית – קבוצת נשים, קצת נשנושים, מעט אלכוהול (לא חובה) ושיחה חופשית על כל מה שתרצו. ניתן להגדיר מראש נושא למפגש או להשאיר אותו פתוח ולזרום עם האנרגיות והעניין של המשתתפות.

 

מזמינה אותך לפנות אלי ולתאם את ההרצאה או המפגש המתאימים לך.

ליצירת קשר

053-6551840

ליצירת קשר