איחולי קוראות וקוראי הבלוג לשנה החדשה

והפעם – פוסט שיתופי! צרור איחולים מיניים שקוראות וקוראי הבלוג איחלו לעצמםן והסכימו לחלוק עם כולנו.

רגע של פאסימיות (אבל בחיי שההמשך מרגש ומשמח!)

יוצא, שהשנה החדשה הזו מתחילה פחות ב"אאאני כפי ארימה!" והרבה יותר ב"נתכנס כולנו פנימה!".

אווירת הנכאים והיאוש ניכרים ברוב הסובבות והסובבים אותי. יש ביניהםן גיבורות ואופטימיים חסרי תקנה, אבל הרוב כבויות ודהויים.

המצב הזה עושה לי חשק אדיר, בעיקר לעצור את העולם ולרדת, עד יחלוף זעם. או לצרוח.

ובתוך האוירה ה"קלילה" הזו, יש לנו חיים שלמים שעלינו לנהל, שפיות נפשית לתחזק ומיניות חיה ובועטת לשמר. כי כמו ששר שלמה ארצי: "מהם החיים, אם לא תשוקה"? אה, לא בדיוק, אבל בערך.

התלבטתי "ארוכות" – מה יכול להרים לנו את מצב הרוח ואילו איחולים פנטסטיים לאחל לנו לשנה החדשה.

חכמת ההמונים

זה לקח לי בדיוק חצי דקה להבין, שאין ביכולתי לדייק איחולים שיתאימו לכולנו. כל אחת ואחד מאיתנו נמצאות.ים במקום שונה עם המיניות שלו.ה, לכל אחת מאיתנו יש צרכים שונים, וההוויה של כל אחד איתנו בנקודה הזו שונה משל אחרים.

והבנתי שהפעם, לשם שינוי, במקום לדבר, עלי לשתוק ולהקשיב לקולות הטובים, הנבונים, המודעים, המשתוקקים והאוהבים שסביבי.

הקשבתי, ואני מביאה אליך את האיחולים, כפי שהם נשלחו אלי על ידי קוראות וקוראי הבלוג, שהסכימו לחלוק איתי ואיתך את איחולי החג שלהםן לעצמןם.

לשחרר, להעז ולקבל את עצמי

נראה, שעם הגיל מגיעה התובנה, שכדי שמקסם את ההנאה המינית שלנו, אנחנו צריכות לאפשר לעצמנו שחרור וקבלה עצמית. בלי הביטחון במי שאנחנו ובקשר בו אנחנו נמצאים, לא נעז לפרוץ את גבולות המוכר והידוע.

כבר נכתבו מילים רבות ועוד תכתבנה – המתח שבין שגרה לריגוש, בין ביטחון לנטילת סיכון, בין אהבה לאירוטיות.

אני מאחלת לעצמי, שאלמד עוד שיעור ב"להרגיש חופשיה" מבחינה מינית, ואתן גם לאהובי, להרגיש חופשי אתי, כמו תמיד ועוד יותר. זה אומר, להעז משהו שלא ניסינו, בלי לחשוש... גם אם המשמעות היא, שנתפוצץ מצחוק מעצמנו.

ככל שהאהבה העצמית שלי גדלה, כך אני פתוחה לקבל את האהבה של אהובי ואת מה שהוא רוצה להעניק לי. מאחלת לעצמי שנה מלאת אהבה והתפתחות, זוגית ואישית.

אני מאחלת לעצמי שבשנה הקרובה אצליח להאמין בעצמי ולאהוב את עצמי ואת כולי בדיוק כמו שאני, לא אנסה לרצות, אדע לשחרר ולאבד שליטה, אדע לקבל ולא רק לתת, ובעיקר שאצליח להירגע ולהיות נוכחת יותר.

מאחלת לעצמי, שאצליח לגלות מחוזות חדשים, להקטין שטחים מתים, להעז, לבקש, לקחת לעצמי, לחלום, לפנטז, להשתחרר, להיות נוכחת בחיי.

להתרגש, להנות, להיות

ויש את אלה שאומרות.ים פשוט – אני רוצה תשוקה, אני רוצה סקס ואני רוצה להנות ממנו!

מאחלת לעצמי שנה עם סקס. הרבה וטוב. מאחלת לעצמי להנות, לגנוח, לצעוק אם ארגיש ולנשום את עצמי לאורגזמה פעם אחר פעם. מאחלת לי להזדיין בלי דעת. מאחלת לי גם לעשות אהבה. להנות ממנה וממה שמביאה בלי מעצורים בלי פחד ובעיקר בלי בושה. מאחלת לי להתחבר עוד לעצמי המינית הנשית היפה.

אני מאחלת לעצמי לשנה החדשה לא להפסיק להתרגש במיטה. שאוהב תמיד את בן הזוג שלי ברמת פתיחות מלאה ואתרגש ממנו ברמה גבוהה. ברור, שזה עניין של שימור ועבודה יומיומית.

אני מאחל לעצמי שאצליח לשמור על הרעב, על התשוקה.

אני מאחלת לי, לנו, המון אורגזמות.

לכבוד השנה החדשה ואחרי השנה המורכבת הזו אני מאחלת לעצמי מין פשוט. שפשוט יהיה, בלי הרבה מחשבה, תכנון, התעמקות וריסון. שיהיה כייף, משוחרר. שימשיך להיות אוהב ומתחשב.

אני מאחל לעצמי התרגשות! וזה לא משנה אם במסגרת סקס מזדמן או במסגרת מערכת יחסים מונוגמית. התרגשות עבורי היא אהבה ותשוקה וגילוי והתפתחות ונתינה וקבלה... חומר הבניין הבסיסי של החיים!

לכבד את הגוף ואת הנפש

הקשר בין הבריאות המנטלית ובריאות הגוף ידוע ומוכר והוא מתחבר גם ליכולת שלנו להפיק הנאה ממנו. הדבר בולט בלא מעט מהאיחולים שא.נשים מאחלים לעצמםן.

אף אחד.ת מהםן אינו מאחל.ת לעצמו להיות שרירי, חתיכה, רזה. הםן מאחלותים לעצמםן לקבל את הגוף ולטפל בו, ולשמור על שלוות הנפש,כך שיוכלו להנות ככל הניתן.

לכבוד השנה החדשה אאחל לעצמי לטפל ולכבד את הגוף שלי ולהיות קשובה לרצונות ולצרכים הפיזיים, הרגשיים והמיניים שלי ושל בן זוגי.

אני מקווה שהגוף לא יבגוד בי ושאמשיך להנות מאורגזמות נפלאות, כמו שאני חווה עכשיו.

מאחלת לעצמי שלוות נפש ושפע, בריאות הנפש והגוף, סקרנות, הכלה וקבלה. שאיפה להשלמה ולשלמות, כלומר, לדעת לקבל את כל החלקים שלי ולחיות איתם בהרמוניה. לחוות אנרגיה של מיניות, שתלווה אותי בכל האספקטים של חיי.

כאחד המחשיב את מוחו כאבר המין הגדול מבין השניים, אצלי קיים מתאם גדול מאוד בין המצב המנטלי שלי לפיזיולוגי. לכן מאחל לעצמי שקט, רוגע ושלווה...מהעבודה, מהמשפחה, ובעיקר מהזוגיות... and "He" will take over the rest!

אינטימיות, אותנטיות, פתיחות

כאשר מה שאנחנו מחפשים למצוא במיניות שלנו בכלל ובסקס בפרט, הינו יותר מאורגזמה, הרי שהקרבה, הפתיחות והאותנטיות הופכות להיות מאוד משמעותיות.

הכוונה היא , לבחון את האני המיני שלי, להיות מודע.ת לבחירות שלי, להיות שלמ.ה איתן, לא להיות במרדף אחר הישגים, ולתקשר את כל אלה עם הפרטנר.ית שלי.

שיהיו לנו רגעים בהם נשכב עירומים במיטה, מחובקים, מתלטפים בלי לדעת איך, אם בכלל, יתפתחו העניינים, ושבסופו של דבר יהיה לנו סקס, או שלא. שבאמצע סקס סוער יאמר דבר-מה ושנינו נפרוץ בצחוק מתגלגל. שהאישה שלי תבכה מרוב התרגשות תוך כדי. שיהיו פעמים בהן נדע בדיוק מה אנחנו רוצים ושהצד השני ממש ישמח לשתף פעולה. וגם שיהיו רגעים של "לא מתאים לי" (אבל לא הרבה). שנדע לשמר את הניקיון האישי-הפנימי שאנחנו מביאים איתנו לסקס ולחוות את האינטימיות שהוא מביא איתו. ושאף פעם לא אפסיק להשתוקק לגוף של האישה שלי.

אני מאחלת לעצמי להיות פתוחה יותר, להצליח לייצר שיח לומד ומלמד, שאין בו מבוכה, אלא שיש בו התרגשות ושיתוף. שאדע להיות קשובה, ולמצוא הקשבה בצד השני. שאמשיך לאתגר את עצמי להתנסות, ללמוד ולהתפתח, כמו בכל תחום אחר בחיים שלי, שבו אני רוצה להנות ולהתעניין, ושלא אקח את הדברים כמובנים מאליהם.

אני מבקש לעצמי שיח מיני – לפני, תוך כדי ואחרי: מה אני אוהב, מה אני רוצה, אילו רגעים מרגשים אותי יותר או פחות. סקס הוא דבר גדול ונפלא וכדי לאפשר לו להגיע לעוצמות הכי גבוהות, נחוצים שיתוף, פתיחות והקשבה. אני מאחל לעצמי, שהאישה שאיתי, תאפשר לעצמה להגיע למקום בו היא פתוחה להקשיב, להכיל, לשתף ולקבל – כי כשזה קורה – זה עונג אדיר!

ואני אהיה זו, שסוגרת את צרור האיחולים, באיחול שאאחל לעצמי ולטל, בנזוגי המופלא, שנמצא איתי ולצידי כל הזמן, גם כשהוא רחוק ממני מרחק עשרות קילומטרים כמה פעמים בשבוע.

טל, שהצית את התשוקה בחיי והעניק למושג "מיניות" משמעות עמוקה ורחבה שלא יכולתי לדמיין לעצמי, שבלעדיו לא הייתי כותבת את הבלוג הזה. הפעם לא תהיה לך ברירה, אישלי, אלא לקרוא את הפוסט הזה – תודה על הכל, אני אוהבת אותך.

ואני מרחיבה את האיחול שלי לכל מי שבחר.ה לקרוא את הפוסט הזה, בתקווה שלקחת ממנו מילים טובות לעצמך לשנה החדשה:

אני מאחלת לנו, שהמיניות שלנו תמשיך להיות חלק משמעותי, מחיה, מענג ומשמח בחיינו. שנהיה אנחנו האותנטיים, נטולי המסגרת והמסכות, נטולי המשמעת וההגדרות.

שנמשיך להיות הכי נוכחים והכי משוחררים שאנחנו יכולים. שנצליח להכיל זו את זה על שלל המורכבויות שלנו ועם זאת, שנצחק, שנשחק, שנחקור, שנעז, שנגלה, ושלעולם לא ניקח את עצמנו ברצינות רבה מדי.

אני מאתגרת את השנה החדשה, תשפ"א (תהיה שנת פריחה, אמן), שתעשה מאמץ קטן ותעלה על זו שקדמה לה. ביננו, זו לא משימה כל כך מסובכת, כאשר תש"פ (תכלס שנה פח) זוכה בתואר "השנה הגרועה ביותר של המאה ה-21" , בלשון המעטה.

שנה טובה, חברות וחברים שלי, תודה שאתם פה איתי♥.

אם את.ה קורא.ת את הפוסט הזה אחרי ראש השנה ורוצה להוסיף איחולים, תוכל.י לעשות זאת פה למטה בתגובות, או לשלוח לי הודעת ווטסאפ דיסקרטית, אנונימית או בציון שמך. ממש אשמח על הבחירה בקשר אישי ובלתי אמצעי.

053-6551840

מיניות מעניינת אותך?

מזמינה אותך להאזין לפודקאסט שלי

מיניות מדוברת

אישה סקסית מצביעה

המדריכים

המדריכים שיסיעו לך לשפר את
חיי המין והתקשורת הזוגית!

סקס אוראלי לגבר

סקס אוראלי לאישה

סקס אנאלי

36 השאלות ליצירת אינטימיות

שאלות להעצמת האינטימיות המינית

הקוד לקבלת ההנחה

rr166

תודה שנרשמת!

מומלץ לוודא שמייל האישור ששלחתי לך לא הגיע לתיבת הספאם או קידום המכירות

אתר זה עושה שימוש בעוגיות (Cookies) לשיפור חוויית הגלישה. על-מנת להמשיך ולגלוש באתר את מתבקשת לאשר את השימוש בעוגיות. את מוזמנת לעיין במדיניות הפרטיות, להבין מהן עוגיות ואיזה שימוש נעשה בהן.