איחולים מיניים לשנה החדשה

כמו בשנה שעברה, גם ערב ראש השנה הנוכחית פניתי לקוראות, כאן ובפייסבוק, וביקשתי שיאחלו לעצמן איחולים לשנה החדשה. ריכזתי אותם והנה הם פה.

(הטקסט כתוב בלשון נקבה-הטרוסקסואלית מטעמי נוחות, אך מיועד כמובן גם לכם)

שנה נוספת בסימן קורונה על השפעותיה המדכדכות. מצד אחד רבות מאיתנו איבדנו את שמחת החיים שלנו תחת המגבלות, אי הודאות, הסיכון, הבידודים והמחלה עצמה, שהגיעה עד לחלק מאיתנו ממש. מאידך, ישנן אלה, שבוחרות למצוא את ה"יש" בתוך כל כך הרבה "אין", להיאחז בטוב ובתחושת החיות ככל יכולתן. חוויות מיניות מוצלחות מהוות חלק מהאפשרויות העומדות לרשותנו כדי להרגיש את תחושת החיות הזו, ואשר ביכולתן להוות מקום בריחה לעולם אחר, מנותק מהחוץ וממה שמתרחש בו.

חלק מהיופי בחוויות מיניות הוא, שהן אינן מחייבות פרטנר. חושניות, ארוטיות, הנאה, היכרות עם גופנו וחיבור לעצמנו, הן חוויות ותחושות שכדאי שנדע לחוות גם בלי תלות באחר.

האיחולים שפה הם איחולים של נשים, שהמיניות שלהן מעניינת אותן, שהן מתעסקות איתה – בין אם יש כרגע בחייהן פרטנר ובין אם הן רוצות שיהיה. הדגש אינו מושם על התדירות, על עוצמת השיאים, על ההישגים. כולן בוחרות לציין את החוויה כמכלול: את הקירבה, את החיבור לעצמן/לפרטנר, את האותנטיות, את התקשורת. אלה שבזוגיות מבקשות להמשיך ולהנות ממנה. האחרות שואפות למיניות כזו.

הנה האיחולים שהקוראות כתבו לעצמן. אני מקווה שהם יגרמו גם לכן להביט פנימה ולדייק את הצרכים שלכן:

מאחל לעצמי שלוות נפש ושפע, בריאות הנפש ובריאות הגוף, סקרנות, הכלה וקבלה, אדע לקבל ולא רק לתת, אדע להציב גבולות ולתקשר. המשך התפתחות אישית ורגשית, אשר מעצימה את האנרגיה של המיניות ומלווה אותי בכל האספקטים של חיי. שנה עם סקס. הרבה, רגשי, מעצים וטוב. סקס של אהבה, עמוק ומרטיט. מאחל לעצמי להנות, לגנוח, לנשום את עצמי לאורגזמה פעם אחר פעם.

גרוש טרי, בשנות ה- 50 שלו

מאחלת לי/לנו שנמשיך עוד ועוד לגעת, להרגיש, להתרגש, לנשום – בכל מקום, בכל זמן, 24/7 – בלי לחשוב, בלי לתכנן, כמו בהתחלה (40 שנה) ואפילו הרבה יותר!

נשואה, בשנות ה-60 שלה

מאחלת לעצמי למצוא את האחד שלי, לא חצי אלא שלם, שנגלה ונחקור ביחד את המקומות המרגשים שלנו לחוויות עוצמתיות, הבנה וזוגיות מופלאה.

גרושה טריה, בשנות ה-50 שלה

ליצירת קשר

053-6551840

ליצירת קשר

מאחלת לי שנה שלמה של עונג! מאחלת לי לחיות באינטימיות פתוחה, בשיחה חשופה, במילים כנות עמוקות מלמדות. מאחלת לי לעוף על גופי, ככה כמו שהוא. להתענג על היש וגם להתחדש. מהאורגזמות המוכרות האהובות החזקות, להמשיך ולהנות. ששחרור נוסף ומפתיע יעמיק את האורגזמיות הטבעיות הפראיות העדינות הנצחיות של מי שהנני לגעת הרבה ! בכל האיברים. שלי – שלו. להתלקק, למצוץ, לגנוח, לנשום, להתחבק, להתנשק, להזדיין עוד ועוד, לשכב, להישיר מבט לומר מילה מהבפנוכו ... לחיות !!!!

גרושה טריה, בשנות ה-50 שלה

שתהיה שנה של מיניות אוהבת, מכייפת ובלי לחץ להצליח לגמור.

נשואה מאושרת, בשנות ה-50 שלה

בפרוס השנה החדשה הבאה עלינו לטובה, מאחלת שנה של שחרור מעכבות וחסימות ישנות ומיותרות, שנה של מיניות מחוברת לאישה שאני, הקשובה, הפתוחה, השמחה ,המשוחררת, מיניות מתוך חיבור ואהבה לגוף שלי, שהוא מקדשה של הנשמה, מיניות אוהבת של תשוקה וחיבור לשותף שלי ולנשמה שלו, מיניות שהיא ביטוי מלא ושלם מענג וחופשי של אהבה.

נשואה מאושרת, בשנות ה-40 שלה

אני מאחלת לעצמי להתחבר מחדש לחלקים המיניים שבי, להתנסות, לחוות, לאפשר לעצמי להשתחרר ולהנות.

רווקה, בשנות ה-30 שלה

מאחלת לעצמי ולמי שאיתי שנה של סקס מלא תקשורת ושיח פתוח. קודם כל עם עצמי... שאוכל להסתכל לעצמי בעיניים הפנימיות ולהודות בלגיטימיות של כל חשקיי, ולתת להם מקום. שאזכור שמותר לי... ושהגוף שלי הנפלא עומד לרשותי גם בשביל העונג שלי. אח"כ – תקשורת עם מי שאיתי. להסכים לשתף במה אני חושקת, להסכים לשמוע ולהבין במה חושקים איתי... לדבר לפני, תוכדי (הכי כיף!) ואחרי... אני מבקשת לעצמי עוד שנה של תקשורת מינית.

אישה בזוגיות א-מונוגמית בהסכמה, בשנות ה-40 שלה

אני מאחל לעצמי ולנו, שנמשיך להתפתח יחד וכל אחד לחוד, שנעז לנסות, אולי לפעמים להכשל, אבל שהתנועה תהיה תמיד קדימה. חשוב לי שהתקשורת ביננו תהיה פתוחה, כפי שהיא התחילה להיות בזמן האחרון, ושנצליח לשמר את הפתיחות הזו.

נשוי, בשנות ה-40 שלו

מאחלת לעצמי, שאצליח לתת דרור למאוויים שלי, לחשקים שלי, שלא אפחד לבטא אותם מול הפרטנרים שלי, שאסמוך עליהם שיכילו אותי, בדיוק כמו שאני.

רווקה, בשנות ה-40 שלה

מאחלת לעצמי למצוא את האחד שלי, לא חצי אלא שלם, שנגלה ונחקור ביחד את המקומות המרגשים שלנו לחוויות עוצמתיות, הבנה וזוגיות מופלאה.

גרושה טריה, בשנות ה-50 שלה

ליצירת קשר

053-6551840

ליצירת קשר

לקראת השנה החדשה, אני מאחלת לי, שאצליח להשאיר בצד את המשקל, שמטריד אותי ומעכב אותי ופשוט אעוף על האישה המהממת שאני! החיים האלה פה כדי שאהנה מהם ככל יכולתי והחלטתי שזה מה שאני הולכת לעשות!

נשואה, בשנות ה-40 שלה

אני אומר שנה טובה, שכל עגלת הפנטזיות שלי תתממש ותתמלא מחדש וחוזר חלילה.

נשוי, בשנות ה-50 שלו

תהא
שנה
פעילה
במיטה
שהתשוקה תגיע למחוזות חדשים, שהשיגעונות המיניים של כל אחת ואחד יתמלאו, שהפתיחות המינית תגדל ותתרחב ושהבלבול יהפוך למסלול נועז, חופשי ומלא תאווה והגשמה. שנה טובה, סקסית ומלאת אהבה.

גבר בזוגיות, בשנות ה-50 שלו

אני מאחלת לכולנו, שנבחר להתבונן בתפיסות שמנהלות את המיניות שלנו ונבחן מי מהן משרתות אותנו נאמנה ותורמות לחוויה המינית שלנו, ומי דבקו בנו מבלי שנתבקשו. אלה מהסוג השני הן חיצוניות לנו, אינן אותנטיות, מרחיקות אותנו מעצמנו ומהחוויה המינית שעשויה להיות לנו, לו רק נעז לאט לאט להשתחרר מהן.

אני מציעה, שנסכים לקחת סיכונים, לאתגר את עצמנו, בין אם בשיח ובין אם במעשים, יחד ולחוד. שנרחיב את המנעד המוכר והבטוח ונצא אל המרחבים האינסופיים שהחוויה המינית יכולה לקחת אותנו אליה.

שתהיה זו שנה של התפתחות, אישית וזוגית, תקשורת פתוחה וחוויות טובות ומענגות.

פוסטים נוספים שעשויים לעניין אותך

סקס אוראלי לאישה – כולל מדריך להורדה

סקס אוראלי לגבר – כולל מדריך להורדה

משחק מקדים

שתפי את הפוסט הנוכחי עם חברותיך

תודה שנרשמת!

מומלץ לוודא כי מייל האישור ששלחתי לך לא הגיע לתיבת הספאם או קידום המכירות.

כן! אשמח להירשם!

אתר זה עושה שימוש בעוגיות (Cookies) לשיפור חוויית הגלישה. על-מנת להמשיך ולגלוש באתר את מתבקשת לאשר את השימוש בעוגיות. את מוזמנת לעיין במדיניות הפרטיות להבין מהן עוגיות ואיזה שימוש נעשה בהן.