חסר לכם עניין בסקס שלכם? נסו משחק תפקידים

דמות של אישה מציצה מבעד למסך
בואו להכיר את העולם המפתה של משחק תפקידים מיני, כיצד הוא מאפשר להפיח חיות, עניין ותשוקה בחוויות האינטימיות של בני זוג וקבלו טיפים לזוגות שרוצים להתחיל ולהתנסות

מדוע משחק תפקידים?

פעמים רבות, כשזוגות מגיעים למצב של שעמום מחיי המין שלהם, הם יחפשו עניין חיצוני – צעצועי מין, חילופי זוגות, מועדונים, תנוחות חדשות, א-מונוגמיה בהסכמה או שלא, ועוד. אלה יכולים להיות נהדרים, מי יותר מי פחות, אבל הם לא תמיד יחזיקו לאורך זמן.

אבל ישנה אפשרות נוספת לגיוון, שנמצאת איתנו כל הזמן, כזו שאינה דורשת משאבי זמן וכסף כלל. מה שכן, היא דורשת אומץ – את האומץ לחלוק עם הפרטנר שלנו את עולם הדמיון המיני שלנו. יש כאלה, שעבורם להסיר בגדים ולהשאר בעירום מלא היא פעולה קלה בהרבה מאשר להתפשט רגשית, וזה כולל כמובן גם את חשיפת עולם הפנטזיה שלנו.

לא אחת, כשזה מגיע לשיתוף פנטזיות ורעיונות למשחקי תפקידים עם בני הזוג שלנו, רבים ורבות נוטים לעצור את עצמם, מתוך החשש שהחשיפה תהיה מביכה או אינטימית מדי, או שפשוט איננו יודעים היכן להתחיל, אבל כשנפתחים לאפשרות הזו, עולם חדש, מסעיר וכמעט אינסופי של חקירה וגילוי עשוי להתגלות לנו.

אנחנו לא מפסיקים לשחק כי אנחנו מזדקנים אנחנו מזדקנים כי אנחנו מפסיקים לשחק.

למי מתאים משחק תפקידים?

לכולם ולכולן. משחקי תפקידים הם אופציה זמינה ויעילה עבור זוגות שמעוניינים להכניס עניין ותשוקה לשגרת חיי המין שלהם ולהעלות את המפגשים המיניים שלהם לגבהים חדשים. על ידי כניסה לדמויות שונות או תפקידים שונים, תסריטים חדשים והפיכת מרחבים חדשים למרחבים מיניים, זוגות יכולים לחלוק את הפנטזיות שלהם, להעמיק ביניהם את הקשר הרגשי ואת האינטימיות ולהכניס תחושה של חידוש והרפתקה.

בריחה מהשגרה

האחריות והדרישות הרבות שהחיים מזמנים לנו, עלולות לעתים קרובות להותיר זוגות בתחושה שהם לכודים בשגרה, ולגרום לירידה בהתרגשות ובתשוקה. משחק תפקידים מיני מציע מפלט מהיומיום ומאפשר לזוגות לשקוע בעולם של דמיון ותשוקה. על ידי הסרת עכבות ואימוץ זהויות חלופיות, בני הזוג יכולים לצאת למסע חקר שיצית מחדש את התשוקה ויכניס עניין ועומק לקשר ביניהם.

שיתוף ומתן ביטוי לפנטזיות

משחקי תפקידים מספקים מרחב בטוח עבור שני הזוג לתת ביטוי לפנטזיות המיניות העמוקות שלהם. בין אם מדובר בדמות של זר מפתה, אישיות דומיננטית או כנועה, או כל רעיון אחר, עיסוק במשחק תפקידים מאפשר לזוגות לממש את רצונותיהם במסגרת מוסכמת הדדית. חוויה משותפת זו של חקר פנטזיות לא רק מוסיפה חידוש וריגוש אלא גם מחזקת אמון ותקשורת בין בני זוג.

משחק תפקידים: גבר בתפקיד הבלש ואישה בתפקיד הלקוחה

שיפור התקשורת והחיבור

משחק תפקידים דורש תקשורת פתוחה וכנה בין הפרטנרים כיוון שהוא מחייב שיתוף של פנטזיות, גבולות ורצונות ויוצר מרחב לשיחות אינטימיות, שאחרת היו עלולים להישאר בלתי מדוברים. על ידי שיחה וניהול משא ומתן על תפקידים ותרחישים, זוגות מעמיקים את הבנתם את צרכיהם וצרכי הפרטנר, ומטפחים אינטימיות וקשר רגשי חזק יותר. הרמה המוגברת של אמון ופגיעות שמשחק תפקידים דורש, יכולה להתרחב מעבר לחדר השינה, ולשפר את הדינמיקה הכללית של מערכת היחסים.

מחקרים הראו, שזוגות שנוהגים לשחק משחקי תפקידים מדווחים על שביעות רצון גבוהה יותר הן מהקשר והן מהמיניות, לעומת אלה שאינם עושים זאת. אחת ההנחות היא, שמשחק תפקידים מחייב תקשורת פתוחה, כנה וקבועה, שנמצאה אף היא כמעודדת שביעות רצון.

Imagination is more important than knowledge. For knowledge is limited to all we now know and understand, while imagination embraces the entire world, and all there ever will be to know and understand.

שבירת טאבו ונורמות מאתגרות

משחק תפקידים מאפשר לזוגות לאתגר את הנורמות החברתיות את האמונות בהן הם מחזיקים ואת הערכים שמנהלים אותם ולהשתחרר מעכבות. הוא מספק הזדמנות לחקור רצונות או מעשים פחות שגרתיים, שעלולים להיחשב כטאבו בהקשר קונבנציונלי. על ידי אימוץ הפנטזיות שלהם במסגרת רצון וסקרנות, זוגות יכולים להשיל  מעצמם בושה ושיפוטיות ולהחליפם בקבלה ובשחרור מיני.

לסיכום – מדוע כדאי לנסות?

משחק תפקידים הוא כלי רב עוצמה ומדליק במיוחד עבור זוגות שמעוניינים להחיות את חיי המין שלהם ולחזק את הקשר הרגשי שלהם, כיוון שמעבר להיותו מחדש ומגוון, הוא מאפשר כניסה למוח האירוטי שלנו ושל הפרטנרים שלנו. יחד אפשר ליצור סביבה ואוירה חדשות שמסייעות להחיות את הרצונות, שהיו כמוסים אולי עד אז, לכמעט אמיתיים, גם אם באופן זמני.

על ידי חריגה מגבולות השגרה והמוסכמות של חיי השגרה, בני הזוג יכולים לחקור פנטזיות, להחשף לחוויות חדשות ולגלות זה את זה מחדש בדרכים מרגשות ובלתי צפויות. באמצעות תקשורת פתוחה, הסכמה הדדית ונכונות משותפת לחקור, זוגות יכולים לצאת למסע של גילוי מיני שלא רק משפר את המפגשים האינטימיים שלהם אלא גם מטפח את הקשר שעומד בלב מערכת היחסים ביניהם.

אם מעולם לא התנסת במשחק תפקידים מיני וברצונך להתחיל, הכנתי לך מדריך קצר שיכול לסייע לך בתחילת הדרך.

להורדת המדריך

אני אחכה לך בפוסט הבא, אשמח לבואך.

פוסטים נוספים שאולי פספסת:

סקס, שגרה , חידוש (כולל שאלון להורדה)

קולות בסקס

פנטזיות מיניות

053-6551840

מיניות מעניינת אותך?

מזמינה אותך להאזין לפודקאסט שלי

מיניות מדוברת

אישה סקסית מצביעה

המדריכים

המדריכים שיסיעו לך לשפר את
חיי המין והתקשורת הזוגית!

סקס אוראלי לגבר

סקס אוראלי לאישה

סקס אנאלי

36 השאלות ליצירת אינטימיות

שאלות להעצמת האינטימיות המינית

הקוד לקבלת ההנחה

rr166

תודה שנרשמת!

מומלץ לוודא שמייל האישור ששלחתי לך לא הגיע לתיבת הספאם או קידום המכירות

אתר זה עושה שימוש בעוגיות (Cookies) לשיפור חוויית הגלישה. על-מנת להמשיך ולגלוש באתר את מתבקשת לאשר את השימוש בעוגיות. את מוזמנת לעיין במדיניות הפרטיות, להבין מהן עוגיות ואיזה שימוש נעשה בהן.