ליווי והדרכה

רוית המדהימה, ההקשבה שלך והדרך לראות דברים פנימיים הובילו אותי לדרך נכונה, שגרמה לי להתרומם ובמקביל להרים את בת זוגתי ופשוט לטייל בדרכי החיים. למדתי להקשיב, להבין, להתחבר לצורך של השני וכיצד לשלב בין הכל הצרכים שלנו כדי שתהייה הבנה ולבסוף גם עשיה אמתית ומרגשת. מיניות בזוגיות היא משהו כל כך חשבו כל כך נצרך שאם נעצור לרגע ונחשוב, נגלה שזה הצורך הכי גדול לקיום הזוגיות... תודה על הכל!

אהבתי את העובדה, שאפשר ישר לשבת ולדבר ולפתוח מהלב ומהבטן את כל מה שיושב עלי. את משדרת המון פתיחות ונכונות להיות שם עם כל ההבנה והחוכמה והידע הצבור שלך. זה נפלא ומועיל. את נותנת את זוית הראיה שלך וזה פותח עוד קווי מחשבה להתבוננות והעצות שלך מאד רלוונטיות.

היי

בטח יש לך סיבה טובה להגיע עד כאן. הנה התשובות לשאלות שאולי צצות אצלך.

מה זה ליווי והדרכה מינית? אם עולות לך תהיות בנוגע לנושאים הקשורים במיניות שלך, לבד או בזוג; אם את.ה חווה קשיים שונים בתחום המיני ולא מצאת עם מי לחלוק אותם, כדי לנסות ולשפר את המצב; אם ברצונך להרחיב את הידע המיני שלך במידע מהימן ומקצועי, כדי לאפשר לעצמך מימוש רב יותר של הפוטנציאל המיני שלך – הדרכה מינית ולווי אישי עשויים לעזור לך. בשיחת טלפון קצרה נברר את מידת ההתאמה ההדדית שלנו, כיוון שישנם נושאים שדורשים פניה לטיפול מיני.

מה נעשה? במספר פגישות מצומצם, נדבר על מה שפחות מיטיב איתך כרגע ונמצא יחד דרכים שיתאימו לך, כדי לשפר את המצב. אין לי מתכונים, מן הטעם הפשוט שאינני מאמינה בהם. אני מביאה איתי יכולת הכלה והקשבה, פתיחות, כנות וישירות וכמובן – ידע מקצועי נרחב. לצד כל אלה אמונה חזקה בכך, שלכולנו הזכות להנות מהמיניות שלנו ואת האחריות לכך. לאחר שנשוחח ונכיר, אצייד אותך בכלים המתאימים לך אישית, כדי שיהיה באפשרותך ליישם אותם בחייך.

מזמינה אותך לדבר איתי

הפגישות הן פיזיות? לא בהכרח. בשל המבוכה הרבה סביב נושא המיניות, והחשיבות שאני רואה בכך, שלא תשאר.י לבד עם הלבטים והקשיים שלך, אני מציעה מספר אפשרויות לפגישות אישיות:

  • פגישה פיזית
  • שיחת זום
  • שיחת טלפון
  • התכתבות במייל או בוווטסאפ

בכל אפשרויות הליווי וההדרכה אפשר לשמור על אנונימיות מוחלטת, כן כן, גם בפגישות פיזיות.

היכן מתקיימות הפגישות הפיזיות? ישנם מספר מיקומים אפשריים בין עמק חפר לתל אביב. בשיחה ביננו נוכל לבחור את המיקום שיתאים לך ביותר.

על כמה פגישות מדובר? לעיתים מספיקה פגישה ממוקדת אחת. במקרים אחרים מדובר בכמה פגישות. לא מדובר בתהליך ארוך טווח.

מה אורכה של פגיש ליווי? שעה, אלא אם נחליט מראש על פגישה שתארך שעה וחצי.

מזמינה אותך למספר דקות של שיחה בלתי מחייבת לבחינת ההתאמה ההדדית.

053-6551840

מיניות מעניינת אותך?

מזמינה אותך להאזין לפודקאסט שלי

מיניות מדוברת

אישה סקסית מצביעה

המדריכים

המדריכים שיסיעו לך לשפר את
חיי המין והתקשורת הזוגית!

סקס אוראלי לגבר

סקס אוראלי לאישה

סקס אנאלי

36 השאלות ליצירת אינטימיות

שאלות להעצמת האינטימיות המינית

הקוד לקבלת ההנחה

rr166

תודה שנרשמת!

מומלץ לוודא שמייל האישור ששלחתי לך לא הגיע לתיבת הספאם או קידום המכירות

אתר זה עושה שימוש בעוגיות (Cookies) לשיפור חוויית הגלישה. על-מנת להמשיך ולגלוש באתר את מתבקשת לאשר את השימוש בעוגיות. את מוזמנת לעיין במדיניות הפרטיות, להבין מהן עוגיות ואיזה שימוש נעשה בהן.