יעוץ מיני

היי

בטח יש לך סיבה טובה להגיע עד כאן. הנה התשובות לשאלות שאולי צצות אצלך.

מה זה יעוץ מיני? אם עולות לך תהיות בנוגע לנושאים הקשורים במיניות שלך, לבד או בזוג; אם את.ה חווה קשיים שונים בתחום המיני ולא מצאת עם מי לחלוק אותם, כדי לנסות ולשפר את המצב; אם ברצונך להרחיב את הידע המיני שלך במידע מהימן ומקצועי, כדי לאפשר לעצמך מימוש רב יותר של הפוטנציאל המיני שלך – יעוץ מיני עשוי לעזור לך. בשיחת טלפון קצרה נברר את מידת ההתאמה ההדדית שלנו, כיוון שישנם נושאים שדורשים פניה לטיפול מיני ולא ליעוץ.

מה נעשה ביעוץ? במספר פגישות מצומצם, נדבר על מה שפחות מיטיב איתך כרגע ונמצא יחד דרכים שיתאימו לך, כדי לשפר את המצב. אין לי מתכונים, אך יש לי יכולת הכלה והקשבה, פתיחות, כנות וישירות וכמובן – ידע מקצועי. לצד כל אלה אמונה חזקה בכך, שלכולנו הזכות להנות מהמיניות שלנו ואת האחריות לכך. לאחר שנשוחח ונכיר, אצייד אותך בכלים המתאימים לך אישית, כדי שיהיה באפשרותך ליישם אותם בחייך.

הפגישות הן פיזיות? לא בהכרח. בשל המבוכה הרבה סביב נושא המיניות, והחשיבות שאני רואה בכך, שלא תשאר.י לבד עם הלבטים והקשיים שלך, אני מציעה מספר אפשרויות ליעוץ:

  • פגישה פיזית בחדר היעוץ
  • שיחת זום
  • שיחת טלפון
  • התכתבות במייל או בוווטסאפ

בכל אפשרויות היעוץ אפשר לשמור על אנונימיות מוחלטת, כן כן, גם בפגישות פיזיות.

היכן מתקיימות הפגישות הפיזיות? ישנם מספר מיקומים אפשריים בין עמק חפר לתל אביב. בשיחה ביננו נוכל לבחור את המיקום שיתאים לך ביותר.

על כמה פגישות מדובר? לעיתים מספיקה פגישה ממוקדת אחת. במקרים אחרים מדובר בכמה פגישות. לא מדובר בתהליך ארוך טווח.

מה אורכה של פגישת יעוץ? שעה, אלא אם נחליט מראש על פגישה שתארך שעה וחצי.

מזמינה אותך למספר דקות של שיחה בלתי מחייבת לבחינת ההתאמה ההדדית.

ליצירת קשר

053-6551840

ליצירת קשר