נעים להכיר, רוית רבינא

היי,

אני רוית רבינא, יועצת ומלווה למיניות מיטיבהמנחת קבוצות מיניות נשיתמרצה, בעלת פודקאסט המיניות 'מיניות מדוברת – שיחות על מיניות בגובה העיניים', אמא ל-3, בזוגיות שניה מאושרת ומענגת.

נעים מאוד שבאת.

משינה להתעוררות, מחושך לאור גדול

לאחר עשרות שנות נישואין שהתחילו בגיל 21, אימהות שמחה ומספקת ושגרת חיים מוכרת, הבנתי שמשהו במסלול החיים שלי צריך להשתנות. בצעד, שדרש מידה של נחישות ואומץ, פירקתי את הזוגיות ואת התא המשפחתי במבנה המוכר שלו.

הזוגיות עם בנזוגי הנוכחי איפשרה לי לגלות בתוכי נשיות ומיניות שלא יכולתי לחלום עליהן,  מהטעם הפשוט שלא ידעתי על קיומן. התעוררתי לחיים! גיליתי, בגילי "המופלג", שמין אינו עוד מירוץ אחר הישגים, אלא הוא עצמו ההישג: פתאום הוא נחווה אצלי כחוויה גופנית, רוחנית ורגשית מהמעלה הגבוהה ביותר.

הצורך לחולל שינוי

ניצת בי דחף אדיר, שלא יכולתי ולא רציתי לעצור אותו – לנסות ולסייע לאחרות ולאחרים לדעת יותר, להכיר את האני-המיני שלהםן, להתחבר לעצמםן, לא להתפשר ולא לוותר על הזכות להנאה מינית.מיניות 

מזמינה אותך לדבר איתי

מתשוקה למקצוע

כדי שאוכל לכתוב מיניות, לייעץ ולהדריך פרטים וזוגות ולעשות סדנאות מיניות היה צורך שאלך ללמוד את התחום.

אני בוגרת התוכנית מבוא לטיפול ולשיקום מיני באוניברסיטת תל אביב, הוסמכתי להנחיית קבוצות במיניות בריאה וחינוך למיניות (CSE) ב"דלת פתוחה" וסיימתי קורס פסיכותרפיה מבוססת ראויות אצל אמתי מגד. במקביל ללימודים הפורמאליים, הרחבתי את ידיעותיי בתחום באופן בלתי פורמאלי ואני ממשיכה ועושה זאת כל הזמן.

הקמתי את בלוג המיניות שלי ובעקבותיו התחלתי לקבל פניות לתת יעוץ מיני פרטני וזוגי. הידע הרב שצברתי בשילוב חוסר השיפוטיות, האותנטיות, הפתיחות, יכולת ההקשבה והדיבור בגובה העיניים, והיכולת לשמוע מעבר למילים ולסנכרן בין הדברים מהווים גשר שמאפשר לא.נשים להגיע למיניות מיטיבה ומענגת. 

כחלק משאיפתי להפיץ ידע לקהל הרחב, יצרתי את הפודקאסט מיניות מדוברת – שיחות על מיניות בגובה העיניים בו אני מארחת בכל שבוע אורחת או אורח מתחום המיניות, או מתחומים המשיקים לה.

כיום אני מייעצת ומלווה באופן פרטני , מנחה קבוצות נשים בתחום המיניות ומרצה. אני עושה זאת מתוך תשוקה עזה ותחושת שליחות. אם ברצונך לשפר את החוויה המינית שלך ולהרחיב את ידיעותייך בתום המיניות, אני מזמינה אותך לפנות אלי ויחד נבחן מה הדבר שיסייע לך ביותר.

053-6551840

מיניות מעניינת אותך?

מזמינה אותך להאזין לפודקאסט שלי

מיניות מדוברת

אישה סקסית מצביעה

המדריכים

המדריכים שיסיעו לך לשפר את
חיי המין והתקשורת הזוגית!

סקס אוראלי לגבר

סקס אוראלי לאישה

סקס אנאלי

36 השאלות ליצירת אינטימיות

שאלות להעצמת האינטימיות המינית

הקוד לקבלת ההנחה

rr166

תודה שנרשמת!

מומלץ לוודא שמייל האישור ששלחתי לך לא הגיע לתיבת הספאם או קידום המכירות

אתר זה עושה שימוש בעוגיות (Cookies) לשיפור חוויית הגלישה. על-מנת להמשיך ולגלוש באתר את מתבקשת לאשר את השימוש בעוגיות. את מוזמנת לעיין במדיניות הפרטיות, להבין מהן עוגיות ואיזה שימוש נעשה בהן.