רוית רבינא, יועצת ומלווה למיניות מענגת

נעים להכיר, רוית

היי, אני רוית

אני מסייעת לנשים, גברים וזוגות, שלא נהנים מחיי המין ורוצים לחוות מיניות אותנטית ומודעת, מהנה ומקרבת.

איך הגעתי לתחום הזה?

כמו רבות וטובות – דרך נקודות הכאב והעונג.

לאחר עשרות שנות נישואין, שלא היו טובות מספיק, ושכללו אימהות שמחה ושגרת חיים מוכרת, הבנתי שהפכתי לאישה כבויה וממורמרת. לא כך רציתי לחוות את המשך חיי. בחרתי להפרד ממי שהיה בן זוגי ואבי ילדיי.

למרבה המזל, הזוגיות עם בן זוגי הנוכחי איפשרה לי לגלות בתוכי נשיות ומיניות שלא יכולתי לחלום עליהן. התעוררתי לחיים! גיליתי בגילי “המופלג”, שמיניות אין משמעה מירוץ אחר הישגים, שאין מדובר בפעולה טכנית, אלא בחוויה שלמה, בהוויה, בנוכחות: פתאום היא נחוותה אצלי כחוויה גופנית, רוחנית ורגשית מהמעלה הגבוהה ביותר.

הצורך לחולל שינוי

ניצת בי דחף אדיר, לנסות ולסייע לאחרות ולאחרים לדעת יותר, להכיר את המיניות שלהם, להתחבר לעצמם ולצרכים המיניים והזוגיים, ולא לוותר על הזכות למיניות אותנטית ולהנאה מינית.

למדתי והוסמכתי להנחיית קבוצות במיניות בריאה וחינוך למיניות (CSE) ב’דלת פתוחה’.

אני בוגרת התכנית הדו שנתית מבוא לטיפול ולשיקום מיני באוניברסיטת תל אביב.

עברתי השתלמות פרטנית במרכז למיניות אלטרנטיבית בנושאים בדס”מ ומיניות לא מונוגמית.

כיום אני סטודנטית לפסיכותרפיה גופנית מבוססת מיינדפולנס ב’מרכז שילוב’. בנוסף, מתנדבת במרכז הסיוע לנפגעות ולנפגעי תקיפה מינית – השרון.

מזמינה אותך לדבר איתי

אני יועצת ומלווה למיניות מענגת  לנשים, גברים וזוגות, וזה מה שאני עושה: מציעה נקודות מבט חדשות, מנרמלת, מאפשרת, מפחיתה את החרדה, מספקת כלים פשוטים ויעילים. מתוך המקום הזה, מתאפשר לתקשר ביתר נוחות ולצאת לחקור את המיניות. מכאן הדרך למיניות מהנה הופכת פשוטה יותר.

הידע הרב שצברתי בשילוב חוסר השיפוטיות, הפתיחות, יכולת ההקשבה והדיבור בגובה העיניים, כמו גם היכולת לשמוע מעבר למילים ולסנכרן בין הדברים, מאפשרים לי לסייע למי שפונות ופונים אלי, להגיע למיניות מיטיבה ומענגת.

כחלק משאיפתי להפיץ ידע לקהל הרחב, יצרתי את הפודקאסט מיניות מדוברת – שיחות על מיניות בגובה העיניים בו אני מארחת אורחות ואורחים מתחום המיניות, או מתחומים המשיקים לה וכן את הבלוג מיניות במרחק נגיעה באתר זה.

בנוסף, אני מנחה קבוצות נשים בתחום המיניות ומרצה. אני עושה זאת מתוך תשוקה עזה ותחושת שליחות.

והנה עוד כמה פרטים עלי

אני בת קיבוץ לשעבר, פמיניסטית, אמא לשלושה ילדים בוגרים, 2 בנים ובת, בזוגיות שניה מצמיחה ומענגת.

053-6551840

הקוד לקבלת ההנחה

rr166

תודה שנרשמת!

מומלץ לוודא שמייל האישור ששלחתי לך לא הגיע לתיבת הספאם או קידום המכירות