נעים להכיר, רוית רבינא

היי,

אני רוית רבינא, מלווה ומחנכת למיניות מיטיבה ומנחת קבוצות מיניות נשית, אמא ל-3, בזוגיות שניה מאושרת.

נעים מאוד שבאת.

משינה להתעוררות

לאחר עשרות שנות נישואין שהתחילו בגיל 21, אימהות שמחה ומספקת ושגרת חיים מוכרת, הבנתי שמשהו במסלול החיים שלי צריך להשתנות. בצעד, שדרש מידה של נחישות ואומץ, עזבתי את צמוד הקרקע שהיווה בית למשפחתי ולי מזה שנים. שכרתי בסמיכות דירה זעירה, שלא יכולה היתה להכיל במאת האחוזים את צרכיי ואת צרכי ילדיי, אבל בה מצאתי שקט. מתוכה הרחבתי את מנעד התפקידים שלי בעולם ובה גיליתי מחדש את מה ששכחתי מזמן – את היותי אישה.

הזוגיות עם בנזוגי הנוכחי איפשרה לי לגלות בתוכי נשיות ומיניות שלא יכולתי לחלום עליהן,  מהטעם הפשוט שלא ידעתי על קיומן. התעוררתי לחיים! גיליתי, בגילי "המופלג", שמין אינו עוד מירוץ אחר הישגים, אלא הוא עצמו ההישג: פתאום הוא נחווה אצלי כחוויה גופנית, רוחנית ורגשית מהמעלה הגבוהה ביותר.

הצורך לחולל שינוי

ניצת בי דחף אדיר, שלא יכולתי ולא רציתי לעצור אותו – לנסות ולסייע לאחרות ולאחרים לדעת יותר, להכיר את האני-המיני שלהםן, להתחבר לעצמםן, לא להתפשר ולא לוותר על הזכות להנאה מינית.

מתשוקה למקצוע

כדי שאוכל לכתוב מיניות, ללוות ולהדריך פרטים וזוגות ולעשות סדנאות מיניות היה צורך שאלך ללמוד את התחום.

הוסמכתי בהנחיית קבוצות במיניות בריאה וחינוך למיניות (CSE) ב"דלת פתוחה" וסיימתי קורס פסיכותרפיה מבוססת ראויות אצל אמתי מגד. כיום אני לומדת בתכנית מבוא לטיפול מיני באוניברסיטת תל-אביב. במקביל ללימודים הפורמאליים, הרחבתי את ידיעותיי בתחום באופן בלתי פורמאלי ואני ממשיכה ועושה זאת כל הזמן.

הקמתי את בלוג המיניות שלי ובעקבותיו התחלתי לקבל פניות לליווי והדרכה. הבנתי  שהכנות, האותנטיות, הפתיחות, יכולת ההקשבה והדיבור בגובה העיניים, בנוסף לידע שרכשתי, הם גשר שעשוי לסיייע לא.נשים להגיע אל עבר מקום טוב יותר, בהקשר המיני.

כיום אני מלווה ומדריכה באופן פרטני ומנחת קבוצות נשים בתחום המיניות ועושה זאת מתוך תשוקה עזה ותחושת שליחות. מזמינה אותך לפנות אלי.

ליצירת קשר

053-6551840

ליצירת קשר