סימן שאלה

שאלות נפוצות

מה ההכשרה שלך?

אני מחנכת למיניות בריאה ומנחת קבוצות מיניות מוסמכת – “דלת פתוחה”.

בוגרת תכנית המבוא לטיפול ולשיקום מיני באנויברסיטת ת”א.

היכן את מקבלת?

הפגישות מתקיימות ברמת השרון או בזום.

מה הגישה שלך לייעוץ מיני?

הגישה שלי משלבת את הידע שצברתי עם שלושת הערכים החשובים לי ביותר: מתן ייעוץ מקצועי ובגובה העיניים, חוסר שיפוטיות ויושרה. אני מאמינה בדיאלוג ובהתאמת הייעוץ למי שבחרו לבוא אלי. יש כאלה שיזדקקו למעט ידע ולהכוונה. יש את אלה שיזדקקו לשינוי התפיסות והאמונות לגבי מין ומיניות, לשפר את ההיכרות עם הגוף ואת ההקשבה לו, כמו גם לפתח מודעות ואותנטיות, כדי שיוכלו להנות באמת. ישנם אלה, שיצטרכו לעבוד על הזוגיות לפני שיצללו לתוך הנושא הרגיש של המיניות. אני משלבת בייעוץ תרגילים שונים אותם ניתן לתרגל במפגשים וביניהם.

מזמינה אותך לדבר איתי

ייעוץ מיני

מה קורה בפגישה הראשונה?

מטרת הפגישה הראשונה היא להכיר אותך, אתכם, להבין מהם האתגרים שהביאו לפניה אלי ולגבש יעדים לייעוץ, כמו גם לבחון התאמה הדדית ביננו. במידה שיראה מתאים, נקבע פגישות נוספות.

איך ניתן להבטיח סודיות?

בטופס ה’בקשה לקבלת שירותי ייעוץ וליווי מיני’ שאמסור לך מפורטת ההתחייבות שלי לשמירת סודיות.

כמה זמן אורך תהליך ייעוץ מיני?

תהליך ייעוץ הוא תהליך קצר מועד. אורכו תלוי במידת מורכבות האתגר  ובמידת הנכונות של הפרט או הזוג לחולל שינוי לטובה במיניות שלהם.

מה משך פגישת הייעוץ?

 פגישת ייעוץ נמשכת שעה.

מה קורה בתהליך?

בתחילה נכיר הדדית ואבין את האתגר המיני שאיתו הגעת. בהמשך נבין יחד מה הגורמים לאתגר. ננסה למסגר אותו באופן מדוייק, אפילו אחר לעיתים, ולצמצם את השפעתו השלילית על החוויה המינית שלך. אציע תרגילים וכלים שיסיעו לך להנות ממיניות רחבה, משחקית ויצירתית יותר מזו שיש לך כיום. לפעמים יש נטייה לצבוע את כל המיניות בצבע הקודר של האתגר המיני. ברגע שמצמצמים אותו או את המשקל שניתן לו, אפשר להפתח לחקירה ולגילוי, היכן שההנאה המינית שוכנת.

הייעוץ כולל מגע?

הייעוץ אינו כולל מגע ביני לבין הפונה לייעוץ. המגע שעשוי לקרות הוא בין בני זוג שמגיעים לייעוץ יחד ובוחרים לבצע תרגילי מגע שהוצעו להם. במקרה כזה, אני יוצאת מהחדר בזמן התרגול וחוזרת כעבור מספר דקות.

האם את נותנת תרגילים הביתה?

אני מציעה תרגילים שיסייעו להתקדמות התהליך, אולם אין “שיעורי בית” או חובת ביצוע.

האם אפשר לבוא לבד או שחייבים לבוא בזוג?

אם אינך בזוגיות כרגע, בודאי שאפשר לבוא לבד. אם את בזוגיות, ההמלצה שלי היא להגיע יחד, שכן האתגר המיני משפיע על שני הצדדים. בין הפגישות הזוגיות אפשר ורצוי לשלב גם פגישות אישיות.

האם בתחום המיניות ישנם נושאים שאת לא עוסקת בהם?

כאשר מדובר באתגרים הדורשים התמחות ספציפית כגון טראומה מינית, שיקום ונכות, מורכבות זוגית ועוד – אני מסייעת למי שפנו אלי להגיע אל נשות המקצוע הרלוונטיות הטובות ביותר. אני מבטיחה לך שאעשה הכל לסייע, גם אם בחרת לפנות אלי עם נושאים כאלה.

053-6551840

הקוד לקבלת ההנחה

rr166

תודה שנרשמת!

מומלץ לוודא שמייל האישור ששלחתי לך לא הגיע לתיבת הספאם או קידום המכירות