על ההבדל התהומי שבין “להגמיר” ללענג

זה הפוסט הכי חשוף שלי עד כה, הוא נובע מתוכי והוא כמעט חזק ממני. אני מקווה שהוא יתקבל בפתיחות, ייקרא בעניין ויצליח להביא איתו טוב ולו לחלק ממי שיבחרו לקרוא אותו.

לפני ימים ספורים חוויתי את אחת מהחוויות המיניות המענגות ביותר שחוויתי בחיי. אני לא מתכוונת רק לאורגזמה, שהיתה ארוכה ועוצמתית למדי וגרמה לי לפעימות לב הולמות בחוזקה, לנשימה מואצת ולפרץ בכי בלתי נשלט. על אורגזמה בלבד לא הייתי טורחת לכתוב פוסט שלם. אני מדברת על החוויה כולה, שהביאה איתה כמה תובנות לגבי חיי הקודמים ולגבי אלה הנוכחיים וגרמה לי לפצוח במחול ובשירי הלל (גם אם בראש ובלב בלבד, אבל אין צורך להתקטנן).

אז מה היה שם?

במשך למעלה משעה היינו, בנזוגי ואני, צמודים זה לזו, כך שכל נשימה מורגשת וכל לחישה חלשה או אנקה קטנה חודרות לתוככי אזניי האחר.ת ומעצימות את החוויה.

בעוד בנזוגי עינג אותי, אני התמסרתי למגע שלו. ככה, בטוטאליות מלאה. האופן בו הוא היה נוכח וקשוב אלי וההנאה שהוא הפיק מהאקט הזה, גרמו לכך, שאסיר מעלי כל מחשבה שאינה מן העניין, רובן ממשפחת המחשבות הפולניות כגון: “מסכן, הוא בטח כבר מותש” או “אני כל כך מעונגת, למה אני לא גומרת”.

במשך כל הזמן שבו הוא עינג אותי הוא דאג להביא אותי כמעט עד לשיא, כשהדגש הוא על כמעט. המטרה שלו היתה העונג שלי. נקודה.

להגמיר OUT לענג IN

ואז נפלו האסימונים בקול תרועה רמה ובפרץ בכי 1#. מובן, שזו לא הפעם הראשונה מאז שאנחנו יחד, שהם נופלים. הם נופלים על בסיס קבוע, רק שהפעם זה היה דומה יותר למטבעות או שטרות שנופלים על ראש המנצח.ת בחידון טלויזיה כלומר, בהמוניהם. פרצתי בבכי חסר שליטה. נוכחתי שוב שהאישלי, למרות היותו טייס קרב בדימוס, אינו מסמן יעדים ומטרות לעשות עליהן V. העונג שלו נובע מעצם העובדה, שלצידו שוכבת בת זוג, שמתמסרת אליו במאת האחוזים ומאפשרת לו להביא אותה לגבהים שהיא לא הכירה מעולם קודם לכן.

כל חיי הקודמים עד אליו, האורגזמה שלי היתה משימה, אתגר, יעד שיש לכבוש. כיוון שהיא בתבונתה, הבינה שזה המצב, היא שיחקה איתי מחבואים. ככל שרדפתי אחריה, כך היא התכנסה ובוששה לצאת לאויר העולם. תמיד הרגשתי, שבכך שלוקח לי זמן, אני מעכבת את השינה שלנו, שאני נכשלת, שאני לא ממלאת את חלקי בעסקה. ברור שאורגזמה בתנאים כאלה, גם כשהיא מגיעה, היא כבר כל-כך נבוכה ומבוישת, שכמה הנאה היא כבר יכולה להביא איתה?

תכל’ס, אם חושבות על זה רגע, אם בנהזוג שלי מצליח לענג אותי עד טירוף חושים, איזה אינטרס אמור להיות לו לרצות לגמור עם זה כמה שיותר מהר, כלומר “להגמיר” אותי? הרי להיות האיש שמאפשר לי להיות נוכחת וחופשיה במאת האחוזים, כך שאוכל להגיע לפסגות העונג הזה, זו חוויה מרגשת גם עבורו, שלא לדבר על כך, שהיא שיא האינטימיות עבור שנינו.

אז עכשיו תורו!

הו, ממש לא!

האורגזמה שחוויתי אחרי כל הזמן והקרבה הזו ביננו, גרמה לכך, שפרץ בכי 2# נכנס לפעולה ואיתו התנשמויות והתנשפויות שגרמו לשנינו כמעט לחשוש לשלומי. או כמו שסיכמתי למחרת: ככה בדיוק אני רוצה למות! אמנם בעוד 40 שנה, אבל בדיוק ככה. אז אחרי פורקן כזה, זה היה כמעט נס מבחינתי, שבכלל הצלחתי להסתובב ולהתכסות, כי 10 שניות אח”כ כבר ישנתי שינה עמוקה. רוצה לומר, לא היתה לאף אחד מאיתנו כוונה, שתהיה פה איזושהי פעולת גומלין. העונג שלו היה שלם לגמרי גם בלי אורגזמה מצידו.

תובנות והגיגים לסיום

לעניות דעתי, המושג “להגמיר” אמור להעלם מהלקסיקון של מי, שהעונג של הפרטנר.ית שלו הוא בראש מעיניו ולא המדליות שהם תולים לעצמם מעל המיטה. מאהב.ת מעולה הוא/היא מי, שבזמן עינוג הפרטנר.ית מתמסר.ת בכוונה מלאה ומתוך הנאה לעינוג עצמו ולא מנסה להגיע כמה שיותר מהר לסופו.

כמו שבנהזוג שלי אומר – לתפוס כמשימה את החוויה המדהימה שהוא חווה, זה לגמרי לחטוא למציאות. הוא אמנם לא חווה אורגזמה, אבל החוויה היתה גם עבורו מהנה במיוחד ומרגשת כמעט עד דמעות.

(הכותבת אוטוטו בת 51, מה שמוכיח, שוב, שהעולם ממש אינו שייך רק לצעירים ולצעירות).

אני אחכה לך בפוסט הבא, אשמח לבואך.

פוסטים נוספים שעשויים לעניין אותך:

השפיכה הנשית

מרצה, רוצה, מרוצה

סקס אוראלי לאישה, כולל מדריך מפורט!

סקס אוראלי לגבר, כולל מדריך מפורט!

053-6551840

הקוד לקבלת ההנחה

rr166

תודה שנרשמת!

מומלץ לוודא שמייל האישור ששלחתי לך לא הגיע לתיבת הספאם או קידום המכירות