סקס אוראלי לאישה – דרך נפלאה להתענג

סקס אוראלי לאישה
מין אוראלי הוא חתיכת סוגיה, בין אם אנחנו הצד הנותן או המקבל. הפוסט עוסק בחוויה שלנו, הנשים, בשעה שבן הזוג שלנו מענג אותנו אוראלית. בסוף הפוסט, מדריך טיפים

נשים רבות מתייחסות לסקס אוראלי, לירידה, בצורה אמביוולנטית:

מצד אחד זה עשוי להיות תענוג גדול, לעשות פאוזה בהילולה ולמקד את כל תשומת הלב על הפות שלך. בעיקר אם מי שמענג אותך יודע מה הוא עושה, ועושה זאת בהתלהבות, בכוונה ובתשומת לב.

מהצד השני, נמצאים כל כך הרבה משקעים, שעלולים להפוך את כל העניין למורכב וטעון. הנה כמה מהם:

האיבר ההוא ששם למטה

יש איבר אחד בגוף שלנו, שפעמים רבות כלל אין לו שם. “נעים לי שם למטה, שורף לי שם למטה, כואב לי שם למטה”, היא צורת ביטוי נפוצה למדי.במקרים אחרים, ממציאים לו שמות, העיקר להמנע מהשם המפורש: פות.

 כשיש לנו איבר שנחשב טמא, מלוכלך, מסריח, לא מפליאה הבחירה להתייחס אליו באופן כל כך יוצא דופן.

פוסט ההמשך: סקס אוראלי לאישה – דרך נפלאה לענג את בת זוגך.

הפנקס פתוח והיד רושמת

תוסיפי לזה את העובדה, שעל פי התפיסה הרווחת, בן הזוג “נותן” לך מין אוראלי, מה שהופך אותך אוטומטית ל”מקבלת”. זה נשמע כייף גדול, נכון? רק שפעמים רבות, נורא קשה לנו, שמישהו עושה משהו בשבילנו, לא כל שכן במיטה, ובטח לא כשזה הפרטנר שלנו. הרי אנחנו אלה שאמורות לגרום לו להיות מאושר ומסופק מינית במחיצתנו, לא?

כן ולא. זה נפלא אם הוא מאושר וסופק מינית איתך, אבל זה לא אומר, שיש לו בעלות על העונג. כמו שאת מענגת אותו, לגמרי הגיוני, שהוא יענג אותך. ובעצם הכי נכון, שההנאה, השמחה, ההתלהבות והסיפוק, יהיו של שניכם, בלי “שלי”, “שלו”.

סקס אוראלי לאישה

מזמינה אותך לדבר איתי

ישנם גברים שממש נהנים לענג אוראלית את האישה שלהם

גברים רבים מתענגים מלהעניק סקס אוראלי לאישה שלהם. הידיעה שבכוחם להביא אותה לשיאי עונג כאלה, מסעירים אותם. אני יודעת, שלא כל הגברים חווים את אותה הנאה מהאקט הזה, אבל זה נכון, בעצם, לגבי כל האקטים הקיימים.  אם אתם לא מדברים, אתם לא באמת יודעים, אלא עסוקים בלהניח הנחות.

כשאת מעונגת אוראלית – קחי את הזמן

האורגזמה הנשית אוהבת להגיע כמו מלכה, כלומר, להזמין את עצמה כשמתאים לה, לא כשמופעל עליה לחץ. משמעות הדבר היא, שבמקום להלחיץ את עצמך ולנסות להגיע לאורגזמה, תניחי למשימה ותהני מהרגע. 

ועוד משהו קטן – גם אם את מאוד נהנית, זה לא אומר שהאקט הזה צריך להמשך עד שתגמרי. תמשיכו כל עוד שניכם נהנים. אני חושבת שכשזה הסיכום בינכם, מטען כבד יכול לרדת מכל הסיפור.

סקס אוראלי לאישה

ואם זו לא כוס הקפה שלך?

אז כרגע לא. הרי זה לא הכרח, שכולנו נהנה מאותם הדברים בדיוק – לא בסקס ולא בכלל.

מה שכן, לסקס אוראלי יש כמה יתרונות – למשל, העובדה שאת לא נדרשת לתשומת לב לאחר, אלא יכולה להתמסר כולך להנאה שלך. או העובדה, שהפה של הפרטנר שלך עשוי להיות הרבה יותר רגיש, מדויק וממוקד מאיברים אחרים שלו.

לפני שתסתמי את הגולל על האפשרות הזו ובהמשך למה שכתבתי מעלה, אני רוצה להציע לך, שתוודאי עם עצמך, שמה שמרחיק אותך מהאקט הזה, אינן התפיסות השגויות שיש לך על איבר המין שלך.

במידה שתזהי שאת מוטרדת מהריח או מהטעם של הפות שלך, את יכולה לבחור לנסות את האקט הזה אחרי מקלחת. זה עשוי לשחרר חלק מהדאגה הזו.

אם יש לך דעה שלילית על איבר המין שלך באופן כללי – זה נושא טעון ומורכב ואעסוק בו בעתיד בפוסט נפרד.

מלכוד 22 – כשאת רוצה והוא לא בעניין

ובעצם, אולי כן היית רוצה שזו תהיה כוס הקפה שלך, אבל הפרטנר שלך, איך לומר בעדינות, מגיש לך בטובו כוס מים קרים?

רוצה לומר, זה קצת ביצה ותרנגולת – כדי שזה יצליח, התנאי הבסיסי הוא שתרצי את זה. מאידך, בלי שבן הזוג שלך יודע מה נעים לך ובלי שהוא עושה זאת בתשוקה ובסבלנות – הסיכוי שתאהבי את זה די קלוש.

When you have to talk, talk don’t shoot

ברור לי, שלמרות שאולי אתם יחד כבר הרבה זמן, לא בהכרח פתחתם את הנושא הזה בינכם. אבל אם לא תדברו – איך תדעו מה אתם רוצים או מה מרתיע אתכם? תנסו לשתף, לאט ובזהירות. זה נושא רגיש ועלולות לעלות בשיחה אמירות לא ערבות לאוזן.

תהיו שם אחד בשביל השניה ולהיפך. המטרה שלכם זהה – להפוך את חיי המין שלכם למספקים ומהנים עבור שניכם, עם סקס אוראלי או בלעדיו.

כמו בכל אקט מיני, אם האקט הזה לא גורם לשניכם שמחה והנאה, כדאי לשים לב, שאתם לא עושים אותו מתוך ריצוי של האחר.ת.

כדי לעשות לכם את החיים קצת יותר מהנים וקלים, הכנתי מדריך לסקס אוראלי עם מגוון טיפים שיעזרו לגבר שלך לענג אותך. הינה הוא כאן למטה.

מדריכי סקס חינמיים

כולל טיפים וטריקים

053-6551840

הקוד לקבלת ההנחה

rr166

תודה שנרשמת!

מומלץ לוודא שמייל האישור ששלחתי לך לא הגיע לתיבת הספאם או קידום המכירות