סקס אוראלי לאישה – דרך נפלאה להתענג

סקס אוראלי לאישה
מין אוראלי הוא חתיכת סוגיה, בין אם אנחנו הצד הנותן או המקבל. הפוסט עוסק בחוויה שלנו, הנשים, בשעה שבן הזוג שלנו מענג אותנו אוראלית. בסוף הפוסט, מדריך טיפים

מין אוראלי לאישה, נחשב לאקט חד כיווני, שמבטא השקעה ורצון כן לגרום לה להנאה רבה. זה עדיין לא אומר שבהכרח, כולן אוהבות את האקט הזה או שואבות ממנו הנאה אדירה או הנאה כלל.

נשים רבות מתייחסות לאקט הזה בצורה אמביוולנטית. גם אני הייתי במקום הזה, כך שאני ממש יכולה להזדהות:

מצד אחד זה עשוי להיות תענוג גדול, לעשות פאוזה בהילולה ולמקד את כל תשומת הלב על הפות שלך. בעיקר אם מי שמענג אותך יודע מה הוא עושה, ועושה זאת בהתלהבות, בכוונה ובתשומת לב.

מהצד השני, נמצאים כל כך הרבה משקעים, שעלולים להפוך את כל העניין למורכב וטעון. הנה כמה מהם:

האיבר ההוא ששם למטה

יש איבר אחד בגוף שלנו (ועוד איזה איבר! ה-איבר), שפעמים רבות כלל אין לו שם. "נעים לי שם למטה, שורף לי שם למטה, כואב לי שם למטה", היא צורת ביטוי נפוצה למדי, כאילו מדובר במגירה שמאופסנת מתחת למיטה שלנו וצוברת אבק, ולא באיבר העונג שלנו.

במקרים אחרים, ממציאים לו שמות כאלה ואחרים, ואם גדלת בקיבוץ בשנות ה-70, כמוני, הרי שהן הפות שלך והן השתן שלך נקראו בשם ה"חמוד" – פיפי.

לא את ולא אני מכירות שם חליפי לרגל, לראש או לפה שלנו, אבל כשיש לנו איבר שנחשב טמא, מלוכלך, מסריח (כמה בדיחות דגים ובואשים נכתבו על האיבר המתוק הזה…) לא מפליאה הבחירה להתייחס אליו באופן כל כך יוצא דופן.

פוסט ההמשך: סקס אוראלי לאישה – דרך נפלאה לענג את בת זוגך.

הפנקס פתוח והיד רושמת

תוסיפי לזה את העובדה, שעל פי התפיסה הרווחת, בן הזוג "נותן" לך מין אוראלי, מה שהופך אותך אוטומטית ל"מקבלת". זה נשמע כייף גדול, נכון? רק שפעמים רבות, נורא קשה לנו, שמישהו עושה משהו בשבילנו, לא כל שכן במיטה, ובטח לא כשזה הפרטנר שלנו. הרי אנחנו אלה שאמורות לגרום לו להיות מאושר ומסופק מינית במחיצתנו, לא?

כן ולא. זה נפלא אם הוא מאושר וסופק מינית איתך, אבל זה לא אומר, שיש לו בעלות על העונג. כמו שאת מענגת אותו, לגמרי הגיוני, שהוא יענג אותך. ובעצם הכי נכון, שההנאה, השמחה, ההתלהבות והסיפוק, יהיו של שניכם, בלי "שלי", "שלו".

סקס אוראלי לאישה

ליצירת קשר

ליצירת קשר

053-6551840

ישנם גברים שממש נהנים לענג אוראלית את האישה שלהם

למרבה האושר, האישלי ואני מדברים על הסקס שלנו. כשהנושא עלה, לא פעם ולא פעמיים, הוא נדהם, מהאופן בו ראיתי את הדברים. כן, כן, גם אני הייתי משועבדת לתפיסות, שאת חלקן ציינתי מעלה ואחרות יוצגו בהמשך.

הייתי בטוחה שהאישלי עושה זאת אך ורק למעני. ממש אלטרואיסט, ששם בצד את צרכיו למען ההנאה של האישה שלו, אצילי כמו תורם כליה לאישה זרה. השיח ביננו לימד אותי, שלענג אותי היא אחת ההנאות הכי גדולות שלו בסקס איתי. הפעמים, שבהן אני נענית להצעה, לא כל שכן מבקשת ביוזמתי שיענג אותי – גורמות לו לאושר צרוף.

אני יודעת, שלא כל הגברים חווים את אותה הנאה מהאקט הזה, אבל זה נכון, בעצם, לגבי כל האקטים הקיימים. ובכלל, אם אתם לא מדברים, אתם לא באמת יודעים, אלא עסוקים בלהניח הנחות. מבחינתי הנחה היא האחות התאומה של הציפיה.

אנחנו מניחות הנחות, כאילו שאנחנו קוראות בקלפים ומצפות ציפיות, כאילו היינו חדרניות בבית מלון, אבל רק באמצעות שיח פתוח וקבוע ניתן להימנע מהנחות שגויות ומהאכזבה שנובעת מהציפיות.

כשאת מעונגת אוראלית – קחי את הזמן

העובדה שלוקח לי יותר זמן להגיע לשיאי, כתוצאה מסקס אוראלי, לעומת אפשרויות אחרות – גרמה לי לחוסר נוחות. הרגשתי, שבשעה שאני שוכבת לי, הוא יצא ללא פחות ממשימה בשטח האויב, כך שהוא צריך לצלוח אותה במהרה ולשוב בשלום הביתה. זה גרם לי להיות נורא מוכוונת מטרה, ולנסות לגמור כמה שיותר מהר.

רק שאורגזמות, כפי שכתבתי בפוסט על האורגזמה הנשית אוהבות להגיע כמו מלכות, כלומר, להזמין את עצמן כשמתאים להן, לא כשמופעל עליהן לחץ. יצא, שהשתדלות שלי, גרמה בדיוק לתוצאה ההפוכה מזו, שניסיתי להשיג.

ועוד משהו קטן – גם אם את מאוד נהנית, זה לא אומר שהאקט הזה צריך להמשך עד שתגמרי. תמשיכו כל עוד שניכם נהנים. אני חושבת שכשזה הסיכום בינכם, מטען כבד יכול לרדת מכל הסיפור.

סקס אוראלי לאישה

ואם זו לא כוס הקפה שלך?

אז כרגע לא. הרי זה לא הכרח, שכולנו נהנה מאותם הדברים בדיוק – לא בסקס ולא בכלל.

מה שכן, לסקס אוראלי יש כמה יתרונות – למשל, העובדה שאת לא נדרשת לתשומת לב לאחר, אלא יכולה להתמסר כולך להנאה שלך. או העובדה, שהפה של הפרטנר שלך עשוי להיות הרבה יותר רגיש, מדויק וממוקד מאיברים אחרים שלו.

לפני שתסתמי את הגולל על האפשרות הזו ובהמשך למה שכתבתי מעלה, אני רוצה להציע לך, שתוודאי עם עצמך, שמה שמרחיק אותך מהאקט הזה, אינן התפיסות השגויות שיש לך על איבר המין שלך.

במידה שתזהי שאת מוטרדת מהריח או מהטעם של הפות שלך, את יכולה לבחור לנסות את האקט הזה אחרי מקלחת. זה עשוי לשחרר חלק מהדאגה הזו.

אם יש לך דעה שלילית על איבר המין שלך באופן כללי – זה נושא טעון ומורכב ואעסוק בו בעתיד בפוסט נפרד.

ליצירת קשר

ליצירת קשר

053-6551840

מלכוד 22 – כשאת רוצה והוא לא בעניין

ובעצם, אולי כן היית רוצה שזו תהיה כוס הקפה שלך, אבל הפרטנר שלך, איך לומר בעדינות, מגיש לך בטובו כוס מים קרים?

רוצה לומר, זה קצת ביצה ותרנגולת – כדי שזה יצליח, התנאי הבסיסי הוא שתרצי את זה. מאידך, בלי שבן הזוג שלך יודע מה נעים לך ובלי שהוא עושה זאת בתשוקה ובסבלנות – הסיכוי שתאהבי את זה די קלוש.

When you have to talk, talk don't shoot

ברור לי, שלמרות שאולי אתם יחד כבר הרבה זמן, לא בהכרח פתחתם את הנושא הזה בינכם. אבל אם לא תדברו – איך תדעו מה אתם רוצים או מה מרתיע אתכם? תנסו לשתף, לאט ובזהירות. זה נושא רגיש ועלולות לעלות בשיחה אמירות לא ערבות לאוזן.

תהיו שם אחד בשביל השניה ולהיפך. המטרה שלכם זהה – להפוך את חיי המין שלכם למספקים ומהנים עבור שניכם, עם סקס אוראלי או בלעדיו.

כמו בכל אקט מיני, אם האקט הזה לא גורם לשניכם שמחה והנאה, כדאי לשים לב, שאתם לא עושים אותו מתוך ריצוי של האחר.ת.

כדי לעשות לכם את החיים קצת יותר מהנים וקלים, הכנתי מדריך לסקס אוראלי עם מגוון טיפים שיעזרו לגבר שלך לענג אותך. הינה הוא כאן למטה.

שתפי את הפוסט הנוכחי עם חברותיך

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email

אשמח לקרוא את תגובתך לפוסט

2 תגובות

  1. אלופה רווית
    איך את מקלילה הכל ומוציאה הכל לאור בצורה נעימה ברורה וקולעת

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

תודה שנרשמת!

מומלץ לוודא כי מייל האישור ששלחתי לך לא הגיע לתיבת הספאם או קידום המכירות.

כן! אשמח להירשם!

אתר זה עושה שימוש בעוגיות (Cookies) לשיפור חוויית הגלישה. על-מנת להמשיך ולגלוש באתר את מתבקשת לאשר את השימוש בעוגיות. את מוזמנת לעיין במדיניות הפרטיות להבין מהן עוגיות ואיזה שימוש נעשה בהן.