סקס אוראלי לאישה – דרך נפלאה לענג את בת זוגך

סקס אוראלי לאישה עשוי להיות מענג מאוד לשני הצדדים, הנותן והמקבל. למרות זאת גברים ונשים רבים נמנעים מלהכניס אותו לשגרת חיי המין שלהם. הפוסט הזה נועד לעזור לכם להסיר את המחסומים והוא שופע טיפים מעשיים.

כמה מילים לפני שנצלול

כבר כתבתי על סקס אוראלי לאישה, רק שאז כיוונתי את דברי לנשים המקבלות סקס אוראלי. אם מעניין אותך לקרוא על העכבות שיש לחלק מהנשים בהקשר של האקט הזה, אתה מוזמן לקרוא אותו לפני שתמשיך. הוא עשוי להסביר לך דבר או שניים על איך הראש הנשי עובד לפעמים.

לאור פניות חוזרות ונשנות מצד גברים לקבל קצת טיפים עבורם, נכתב הפוסט הזה. ברור שגם נשים שמבצעות סקס אוראלי בנשים עשויות למצוא בו עניין וכן נשים, שנבוכות להסביר לבן הזוג שלהן מה מענג אותן.

כדי לכתוב את המדריך בסוף הפוסט הזה, קראתי, שוחחתי, הקשבתי וסיכמתי עבורכם את הדברים שנראו לי חשובים ביותר. מדובר בגישה, בתפיסה, בהרחבת הדעת. למרות זאת, אם אתם מחובבי הטיפים וה"מתכונים", מובטח לכם מדריך להורדה בהמשך.

מזמינה אותך לדבר איתי

הערות חשובות לגברים הנמנעים מלרדת לאישה שלהם

כיוון שאני כותבת הפעם בעיקר לגברים (אם כי לא רק) חשוב לי לציין את הנקודות הבאות, עבור גברים שלא ששים לרדת לאישה שלהם (או לא יורדים כלל). אם אתה מהששים – אתה מוזמן לדלג להמשך.

נכון, אתה לא חייב לרדת לבת הזוג שלך, אבל יכול להיות, שבכך אתה מונע משניכם עונג גדול. אולי חונכת לחשוב, שמדובר באיבר מלוכלך, אולי יש לך רתיעה מהריח או מהטעם וכל השיער שם לא לטעמך. יכול להיות, שכל הרעיון הזה של לפנות זמן לענג את האישה שלך, בזמן שאיבר המין שלך מחוץ למשחק, לא נראה לך להיט גדול ואולי פשוט אין לך מושג מה אתה אמור לעשות שם למטה.

אם משהו מאלה מדבר אליך, הנה הגרוש וחצי שלי בעניין:

  • איבר המין הנשי הוא אחד מהאיברים הנקיים ביותר. יש לו מנגנון ניקוי עצמי ולמעשה, אין צורך לנקות אותו ביותר מאשר בסבון ובמים (שטיפה חיצונית בלבד! לא ואגינאלית). אז מלוכלך הוא לא.
  • הריח – אכן מדובר באיבר בעל ריח. הריח משתנה מאישה לאישה וכן אצל אותה אישה בזמנים שונים. הפות מכילה בלוטות זיעה, לחות וחיידקים והשילוב הזה עשוי לגרום להגברת הריח. אם יש לך רתיעה מהריח, יהיה נבון יותר להציע לה מקלחת משותפת לפני הסקס, מאשר למנוע ממנה את האקט הזה. זה יבטיח, שאף אחד מכם לא נמנע מאקטים כאלה ואחרים מהסיבה הזו.
  • הטעם – יש טענה שאומרת, שאכילת בשר בקר פוגמת בטעם. אם זה מה שיעזור לפגוע בפחות בעלי חיים, מי אני שאסתיר מכם את הטענה הזו. זה נכון לגבי מזונות נוספים, תרופות שונות ותוספי תזונה כאלה ואחרים, כך שאם משהו מפריע, שווה לבחון גם את ההיבט הזה.
  • השיער – איך אגיד לך בצורה פשוטה: בחרת לעשות סקס עם אישה בוגרת. ככזו, יש לה שיער ערווה, אלא אם היא בחרה להסיר את חלקו או את כולו. כיוון שכך, עליך לכבד את הבחירה שלה, תהיה אשר תהיה ולעולם לא לנסות לכפות עליה את העדפתך בהקשר זה.
  • איבר המין שלך שפינה את מרכז המגרש ונח כרגע על הספסל (שאלוהית תהיה עדה שלי, כמה ניסיתי להתחמק מדימויים מהעולם הזה) – מזכירה שאיבר המין הגדול ביותר שלך נמצא בין האזניים שלך, רוצה לומר – הכל בראש. אם תשתחרר מהלחץ (מתי היא תגמור? מתי תורי? האם אני עושה את זה כמו שצריך?) ותתמסר לעונג של בת הזוג שלך, אתה עוד עשוי לגלות, רחמנא ליצלן, שאתה ממש אוהב את זה!
  • אתה לא בטוח מה אתה אמור לעשות – אתה בחברה טובה! סקס אוראלי לאישה הוא לא דבר כל כך טרוויאלי, כפי שאולי נראה לך בפורנו. בדיוק בשביל זה כתבתי את המדריך ליורד, ראה בסוף הפוסט.

והנה עוד עניין ששווה התייחסות: העובדה שנשים רבות מוצאות את האקט הזה מענג, אינה מחייבת את האישה שלך. אז אם היא לא בעניין, על אף רצונך העז להעניק לה ולענג אותה – שחרר. לחץ בטח לא יביא לתוצאות המקוות. תניח לזה, תדברו על זה מחוץ למיטה, תנסה להבין ממנה מה גורם לה להתנגד לאקט הזה – האם תפיסת הגוף שלה? חוויות מהעבר? העובדה שאתה עושה את זה בדרך שלא מענגת אותה? אם תפתחו את הדברים, בלי ביקורתיות ושיפוטיות ואולי בהמשך היא תרצה לתת צ'אנס נוסף.

ונקודה חשובה נוספת: אני חושבת, שלעיתים גברים טועים לחשוב, שמה שנעים להם, נעים לפרטנרית שלהם. כלומר, אם הם אוהבים שהיא נוגעת באיבר המין שלהם מיד על ההתחלה, הם ינסו לעשות לה בדיוק את אותו הדבר. אם כעבור דקות ספורות מאז שהעניינים התחילו להתחמם, ראשה עמוק בין רגליהם והם בפסגת האולימפוס, הם עלולים לנסות ולהחזיר לה באותו האופן. רק מה? אנחנו לרוב צריכות את זה אחרת. תן לפות זמן ומרחב, אל תאיץ בה.

הבטחתי ולכן אקיים! פה למטה, במרחק כמה הקלדות והקלקה אחת, המדריך שיעזור לך לענג את בת הזוג שלך כמו שתמיד רצית.

אבל לפני כן, חידה: מה זה? (התשובה נמצאת בדף הטיפים. זה יהיה טיפשי לחוד חידה ולהשיב עליה בו זמנית, נכון?)

מקווה שתהנו ואשמח אם תחלקו איתי את התרומה שהיתה לפוסט הזה עבורכם.

אפשר לכתוב לי ישירות לווטסאפ פה למטה.

אחכה לך בפוסט הבא.

מדריכי סקס חינמיים
כולל טיפים וטריקים

053-6551840

מיניות מעניינת אותך?

מזמינה אותך להאזין לפודקאסט שלי

מיניות מדוברת

אישה סקסית מצביעה

המדריכים

המדריכים שיסיעו לך לשפר את
חיי המין והתקשורת הזוגית!

סקס אוראלי לגבר

סקס אוראלי לאישה

סקס אנאלי

36 השאלות ליצירת אינטימיות

שאלות להעצמת האינטימיות המינית

הקוד לקבלת ההנחה

rr166

תודה שנרשמת!

מומלץ לוודא שמייל האישור ששלחתי לך לא הגיע לתיבת הספאם או קידום המכירות

אתר זה עושה שימוש בעוגיות (Cookies) לשיפור חוויית הגלישה. על-מנת להמשיך ולגלוש באתר את מתבקשת לאשר את השימוש בעוגיות. את מוזמנת לעיין במדיניות הפרטיות, להבין מהן עוגיות ואיזה שימוש נעשה בהן.