מין אוראלי לגבר – כולל מדריך מעשי!

סקס אוראלי לגבר כולל טיפים, טריקים וטכניקות לירידה מוצלחת (מדריך להורדה בסוף הפוסט). ולא פחות חשוב - איפה את בסיפור הזה?

אני יודעת שמה שהכי מעניין אותך הוא המדריך המעשי, אבל אשמח אם תתאפקי רגע ותקראי את הפוסט המקדים לו (אבל אם את לא יכולה להתאפק – הנה המדריך, פה).

הגורמים שזיכו בבכורה את הסקס האוראלי לגבר

  • כיוון שרבות ורבים מתייחסים לסקס ללא חדירה ואגינלית כלא ממש סקס, יוצא שפעמים רבות, בקשרים חדשים ובעיקר אצל בני נוער – ירידה לגבר, מציצה אם תרצו, זוכה בבכורה. תוסיפו לכך את העובדה, שאי אפשר להכנס להריון ממציצה, ותבינו למה רבות ורבים בוחרים באקט הזה כאקט המיני הראשון שהם מבצעות.ים.
  • ההנאה של האישה נתפסת כשולית להצלחת הסקס ולכן לא מושם עליה גדש רב.

  • בנוסף, ברוב סרטי הפורנו שהם.ן יראו, תתבצע לפחות החדרה אחת של פין לתוך פיה של האישה בסרט, ומכאן הנוער לומד, שזה אקט חובה. הנוער הזה, כדרך הטבע, מתבגר, ופעמים רבות, זו התמונה שהוא בונה לעצמו גם להמשך חייו המיניים.

המציאות הזו בעייתית בכמה היבטים, הנה רק כמה מהם:

  1. אי אפשר להכנס להריון, אבל אפשר להדבק במחלות מין.
  2. האקט הזה נתפס כאקט, שאישה/נערה מחוייבת להעניק לבן הזוג שלה. זה מצב שעלול להעמיד את שני בני הזוג בסיטואציה בעייתית – היא מרגישה לחץ לרדת לו, גם אם אין לה כל רצון לעשות זאת, גם אם לא נוח או נעים לה. מאידך, עליו מופעל לחץ לאהוב ולהנות מהאקט הזה, כמו "כולם".
  3. הירידות בפורנו הן כל כך טכניות וצפויות – היא מוצצת לו בכל הכוח, מחדירה את כל הפין שלו, לא משנה מה גודלו, למעמקי הגרון, לא נחנקת אף פעם ואז – בום! בלי שום התראה מראש, הגבר גומר בשני אופנים אפשריים – או שהוא גומר לה בפה, או שהוא מספיק לצאת וטורח לרסס את פניה המחייכות בשמחה. המציאות, מן הסתם, רצוי שתהיה אחרת לגמרי.
  4. אין שום התייחסות למצב שבו גבר/נער יורד לבת הזוג שלו. אם בסרטי פורנו האישה מוצגת כאובייקט מיני שכל תפקידה לענג את הגבר, איזו סיבה יש לו "לטרוח" ולרדת לה?

מזמינה אותך לדבר איתי

סקס אוראלי יכול להיות כל כך אחר!

סקס אוראלי שיהיה מהנה עבור שני הצדדים חייב למלא כמה תנאים:

רדי לי וארד לך

לא הייתי רוצה להיות בזוגיות, שבה רק אחד הצדדים מעניק לאחר. עם זאת, למדתי שהדדיות אין פירושה – רדי לי וארד לך. אני אענג אותך, אבל אחר-כך את תענגי אותי. לא רוצה להתנות דבר בדבר, לא רוצה להיות עסוקה במחשבות בזמן הסקס שלי: "יאללה, תגמרי, כבר מאוחר ואח"כ את עוד צריכה לענג אותו", או כל מחשבה מטרידה אחרת. אותו הדבר ההיפך.

זה נורא פשוט: כשאחד מבני הזוג מענג, תפקידו של האחר.ת להתענג. נקודה. המחשבות על מה יהיה אחר כך מטרידות בדיוק כמו המחשבות על מה לא הספקתי בעבודה או על כמה כביסה יש לי לקפל. אין להן שום קשר לסיטואציה והן מוציאות אותנו מהכאן ועכשיו.

ההדדיות מתבטאת בכך, שלא רק אחד מבני הזוג יהיה תמיד בתפקיד המענג, אבל ממש אין צורך להוציא פנקס ולרשום וההדדיות לא צריכה לבוא לביטוי ברגע זה.

יורדות באהבה או לא יורדות בכלל

לפני שנדבר על טכניקות, חשוב לי להדגיש את הנקודה הזו. אם את לא בעניין, ממש עדיף שתוותרי, לפחות עד שמשהו ישתנה. קשה לי להאמין, שאישה שיורדת שבן הזוג שלה מתוך תחושת ריצוי וחובה, יכולה לעשות את זה מעולה ומכאן, שקשה לי להניח, שהוא מפיק מכך הנאה עילאית. אם לא שני בני הזוג נהנים מאקט כזה או אחר, למה להתעקש עליו? הרי זה לא שהמגוון מצומצם – אם משהו לא מתאים תנסו דברים שמהנים את שניכם. זה סקס, זה אמור להיות כייף, לא עוד משימה לעשות עליה V.

אינטימיות, הקשבה, תקשורת

יש משהו מאוד אינטימי בסקס אוראלי. האישה צריכה להקשיב לנשימות ולקולות, לחוש את תנועות הגוף ולהיות רגישה להשפעת המגע על הגבר – מה נעים ומה לא, מתי להגביר קצב ועוצמה ומתי להאט. היא גם מוזמנת לשאול באופן ישיר, אם מה שהיא עושה לו כרגע, נעים לו. זו הזדמנות נהדרת לגבר לשחרר, להרפות, לאבד שליטה, לתת לאישה שאיתו להוביל אותו. זה יכול להיות אחלה שיעור גם להזדמנויות אחרות בחיים.

לצד העונג שהוא חווה, הגבר צריך להיות מאוד מודע ורגיש לאישה שאיתו – האם נעים לה? האם היא עושה זאת בחשק ובהתלהבות? האם האקט לוקח כבר זמן רב ואולי קשה לה? וכמובן, לתאם איתה את אופן הגמירה. בואו נסכם, שלדחוף את ראשה בכוח לכיוון איבר המין שלך, בלי שתיאמתם את הדבר מראש – זה מתכון בדוק לכך, שהמוטיבציה שלה לפעם הבאה תצנח פלאים.

כמה מילים לקוראים הגברים שלי

לתשומת ליבך – להיות מודע זה תנאי הכרחי, אבל לא מספק. אל תבנה על זה, שהיא קוראת אותך כמו ספר פתוח. תביע את עצמך – במילים, בקולות. תחמיא כשנעים, תעיר בעדינות אם אתה רוצה אחרת. היא רוצה להצליח לא פחות ממך, אז תהיה טוב ותעזור לה.

גמירה בפה, השפרצה על הפנים – עשה ואל תעשה

בואו נתעכב על זה רגע כי זו סוגיה שמעסיקה נשים רבות ואולי גם גברים.

נכון שלא כל הנשים שונאות, שהגבר שלהן גומר להן בפה או משפריץ עליהן, אבל בטח שלא כולן אוהבות. יש כאלה שלפעמים זה מתאים להן ולפעמים לא. לא כל הגברים משתוקקים לגמור לאישה שלהם בפה או להשפריץ על פניה. אחרים ממש אוהבים את זה. ויש כאלה שרוצים לגוון.

הנה עוד פרט מידע, שנראה כל כך טרוויאלי, אבל מסתבר שלא לכולם: לא משנה מה אתה או בת הזוג שלך מעדיפים, גבר ברמה לעולם לעולם לעולם לא יגמור בפה של בת הזוג שלו או ע­­­­­­ליה, מבלי שהזהיר שהוא עומד לגמור ומבלי שעשה תיאום ציפיות! זה שאתמול התאים לה משהו, לא אומר כלום על היום, וזה שאתם 15 שנה יחד ממש לא רלוונטי. לא היית רוצה לגלות פתאום, באיחור של שנים, שהיא עשתה משהו, רק כי היא ניסתה לרצות אותך, נכון?

עכשיו לקטע הפרקטי – המדריך שיעזור לך לגרום לו להתענג בלי לנשוך, להחנק או לנקוע את הצוואר בדרך

זה באמת חלק נורא חשוב ומסקרן, אבל אני מודה, שאפילו לי אין עדיין אומץ לכתוב פה את כל הטקסטים שהייתי רוצה, לכן הכנתי מדריך, שכולל טכניקות, תנוחות, טיפים וטריקים. רוצה את המדריך? כמה פרטים והוא בדרך אליך! הנה פה למטה: 

מדריכי סקס חינמיים
כולל טיפים וטריקים

053-6551840

מיניות מעניינת אותך?

מזמינה אותך להאזין לפודקאסט שלי

מיניות מדוברת

אישה סקסית מצביעה

המדריכים

המדריכים שיסיעו לך לשפר את
חיי המין והתקשורת הזוגית!

סקס אוראלי לגבר

סקס אוראלי לאישה

סקס אנאלי

36 השאלות ליצירת אינטימיות

שאלות להעצמת האינטימיות המינית

הקוד לקבלת ההנחה

rr166

תודה שנרשמת!

מומלץ לוודא שמייל האישור ששלחתי לך לא הגיע לתיבת הספאם או קידום המכירות

אתר זה עושה שימוש בעוגיות (Cookies) לשיפור חוויית הגלישה. על-מנת להמשיך ולגלוש באתר את מתבקשת לאשר את השימוש בעוגיות. את מוזמנת לעיין במדיניות הפרטיות, להבין מהן עוגיות ואיזה שימוש נעשה בהן.