אה! אה! אה! למה להשמיע קולות בסקס?

השמעת קולות בסקס רוית רבינא. שתי נשים במיטה
השמעת קולות במהלך הסקס לא באה לכולנו בקלות, אבל אם נצליח להשתחרר קצת ולאפשר לעצמנו להתבטא בקול, ההנאה המינית שלנו תצא נשכרת. מזמינה אותך לקרוא, אולי יבוא לך לנסות.

אני מבקשת ממך לעצום עיניים רגע ולדמיין את הקולות הבאים, מגיעים לאזנייך באמצע הלילה:

"אהה, אהה, כן! עוד! עוד! כן! אהה! אהה! אהה! אווו! כן! כן! כן!"

רגע, בעצם בלתי אפשרי גם לעצום עיניים וגם לקרוא אותי, אז אני מזמינה אותך עכשיו שוב, לעצום עינײם ולנסות לדמיין. זה עשוי לעזור להבנת חלק מהדברים הבאים.

השמעת קולות במהלך הסקס – למה זה מורכב?

השמעת קולות במהלך הסקס היא פעולה שלא באה לכולנו בקלות. נרצה או לא, המגבלות שהחברה מקפידה לשים על המיניות שלנו, מוצאות את דרכן לתוך המפגש המיני.

זה עשוי להתחיל משלב האוננות בילדות או בנעורים, כאשר האוננות נעשית בהחבא ובשקט מקסימלי, כדי שהמעשה "המביך/ מגונה/ אסור" חס וחלילה לא יתגלה. אני מניחה שהורים רבים יעדיפו לגלות שהילדים והילדות שלהם הולכים מכות על השטיח, על פני המחשבה שהם יצורים מיניים, ועוד כאלה שפועלים לענג את עצמם, השם ישמור. מובן, שהמסר הזה עובר גם בצורה לא מדוברת.

זה ממשיך בסקס בבית ההורים, בדירת השותפות, בילדינו מעבר לקיר או בשכנות שאנחנו פוגשות בחדר המדרגות ולא נרצה להביך אותן או אותנו. המחשבה שישמעו אותנו מתענגות ומתענגים בסקס, נשמעת לרובנו כמו פאדיחה לא נורמאלית, למרות הנורמאליות, שבהשמעת קולות במהלך הסקס. אם להמשיך את דוגמת המכות על השטיח – שכנים יבלעו ריבים קולניים וקבועים בין בני זוג, אבל גניחות עונג יהיו מעבר ליכולת ההכלה שלהם. ככה זה, כשהחברה שלנו ממשטרת את המיניות, אבל סלחנית כלפי אלימות.

ולא פחות חשוב – החשש מפני תגובת הפרטנרית לקולות שלנו, עלולה לגרום לנו להימנע מהם, ובכך לוותר על חלק משמעותי מהחוויה המינית שלנו. עוד על פגיעות ואותנטיות.

השיר מטה, מעבר להיות מפוצץ בלחישות Je T'aime, יש בו גם דוגמאות קלילות לקולות אפשריים במהלך הסקס:

נגן וידאו

מדריכי סקס חינמיים
כולל טיפים וטריקים

פורנו

מהצד השני של המטבע, ניצב בגאווה הפורנו. קולני, קיצוני, מבויים ולא מחובר למציאות. נערות, ונשים צעירות, שזה ה"חינוך" המיני שלהן, עלולות לחשוב, שגניחות עזות, צרחות ואנקות רמות, זו בהכרח ההתנהגות המצופה מהן. גם הגברים שלהן עלולים ליפול למלכודת הזו, לפיה גניחות רמות הן הביטוי האולטמטיבי לעונג. איזו טעות איומה.

בין השקט הגמור לבין הקולניות המוגזמת, נמצאות אנחנו, נשים רגילות, שכל רצוננו מהסקס שלנו הוא, להנות ממנו כמה שיותר, בכל רובד אפשרי.

כיצד השמעת קולות תורמת להנאה של הפרטנרית?

השמעת קולות במהלך הסקס עשויה להדליק את שני הצדדים הנוטלים בו חלק. כשאת משמיעה קולות, הפרטנרית שלך עשויה להתגרות מכך בעצמה (מזכירה את משחק הדמיון מתחילת הפוסט). כשאהובת ליבך שומעת אותך משמיעה את הקולות האלה ויודעת שיש לה יד ורגל, ואולי עוד כמה איברים בעניין, זה עשוי להדליק אותה באופן מיוחד.

בנוסף, קולות ההנאה שלך מהווים עבורה משוב חיובי לכך שנעים לך, וזה יוצר עידוד להמשיך. אם תחשבי על הביטחון המיני של הפרטנרית שלך, תוכלי לשער, שהתגובה שלך מזינה אותו, ע"י ההבנה, שיש לה יכולת לענג אותך ככה.

כיצד השמעת קולות תורמת לך?

השמעת קולות תורמת גם לצד שמשמיע אותם, בין כשאת לבד או עם פרטנרית. ראשית, זה עשוי להדליק אותך לשמוע את הצלילים שיוצאים מפיך. שנית, הפקת קולות במהלך הסקס פותחת ומאפשרת תנועה. מהו קול, אם לא גלים? את נותנת לתחושה ולאנרגיה לזרום בתוכך וזה מגביר את ההנאה.

כשאת מחניקה או עוצרת את הקולות בתוכך, האנרגיה המינית שלך לא מוצאת את דרכה החוצה. במקום שתהיי פתוחה וחופשיה, את כולאת אותה. אז אמנם את לא מפריעה לאף אחד מחוץ לחדר, אבל את מפריעה להנאה שלך לממש את עצמה.

אמירת מילים בעלות משמעות מינית במהלך הסקס, עשויה להיות מדליקה כשלעצמה. לשמוע את עצמך אומרת מילים שלא אמרת בעבר, מהווה חידוש מרענן, והרי חידוש וגיוון הוא מה שרובנו מייחלות לו, כשזה נוגע לסקס.

כפי שהרחבתי בפוסט על הקשר בין חושים לאירוטיות: שימוש נרחב בחושים במהלך המפגש במיני, מרחיב את החוויה כולה. אז בהקשר של חוש השמיעה, נכון שאפשר לשים מוזיקה נעימה ברקע, אבל לא כדאי שהיא תבוא על חשבון הקולות שאת מפיקה מעצמך, אלא בנוסף.

על אילו קולות מדובר?

על כל קול שעולה בדעתך: נשימות, הברות (מממ… אוווו… אההה), אנחות, גניחות, מילים – זה יכול להתחיל מ:"כן! עוד! שם!" או תיאור מפורט של מה את רוצה שהיא תעשה לך עכשיו, מה שבא לך לעשות לה מיד אחר-כך, ולהיפך.  אם זה נראה לך מדליק, אולי יסקרן אותך לנסות דיבור קצת יותר בוטה או "מלוכלך", וכל קול אחר שאולי פספסתי.

ומה עם זיוף

אני לא מתכוונת ליכולות השירה שלך דווקא. אם נחזור לפורנו – הדבר שאת לא רוצה לעשות, הוא לזייף. לא את הקולות שלך ולא את ההנאה שלך, כלומר, לנסות לייצר קולות שישמעו "כפי שקולות של סקס אמורים להשמע". כדי שקולות הסקס שלך יהיו תורמים עבור שני הצדדים, הם צריכים להיות אותנטיים. כשאת עסוקה בתדמית, ברושם, בביצוע – את מפספסת את הנוכחות שלך בכאן ועכשיו, ובכך פוגעת בהנאה שלך במקום להגבירה.

העובדה שסאלי הצליחה לשבת מול הארי ולזייף אורגזמה מול הפרצוף שלו, בלי שהוא יוכל להגיד אם מדובר באורגזמה אמיתית או מזויפת – לא הופכת את המשחק והזיוף לאופציה מועדפת (אלא אם המטרה שלך היא לשחק אותה גומרת, כדי שהאקט יגמר כמה שיותר מהר. אווץ').

השמעת קולות בסקס רוית רבינא. פתק עם תלונה על צעקות בסקס

איך להתחיל?

תתחילי מכך שתעלי את העניין למודעות שלך. בהמשך, תתכוונני ככה, שיתאפשר לך להשמיע קולות במהלך הסקס, ועדיין להסתובב בחופשיות במרחבים משותפים עם בני ובנות המשפחה שלך, או עם אלה שגרים בשכנות לך, ולהעז להביט להםן בעיניים למחרת בבוקר. רוצה לומר, קולות זה יופי, אבל במגבלות.

אם עד היום העדפת את המוד השקט, נסי להתחיל מנשימות. הן ללא ספק יפריעו את שלוות השכנים או הילדים שלך פחות מגניחות רמות, ועשויות להיות בעלות השפעה נעימה. לאט לאט תוכלי לצרף אנחות שקטות או מילים, שיבהירו לפרטנרית שלך, שאת נהנית. הדבר האחרון שאת צריכה פה הוא מתכון. ברגע שתתחילי ותווכחי בהשפעה שיש לקולות על ההנאה שלך, יש סיכוי גדול שתרצי להמשיך ולהרחיב את מגוון האפשרויות. אני מקווה, שלאט לאט תעזי למתוח קצת את הגבולות ששמת על עצמך.

ובכל זאת – מה עם הילדים והשכנות?

כפי שאמרתי, התחשבות בסביבה מתבקשת, עבור כל הצדדים. ובכל זאת, אם קוסם לך להכניס קצת קולות לתוך המשחק המיני, נסי להעזר באלה: חלונות סגורים, מוזיקה, מקום זר/ מבודד, שיגור הילדות.ים ללילה כייפי עם סבתא וסבא, שימוש בכרית שלך (היא תבלע את הצלילים…), וקצת יותר קינקי – קשירת מטפחת על הפה שלך, שעשויה לרסן קצת את עצמת הקולות ולהכניס משחקיות לכל העניין. מכאן אני משאירה לדמיון שלך להפליג במציאת פתרונות יצירתיים.

מאחלת לך חגיגה ווקאלית מענגת.

שלך, רוית

מזמינה אותך לדבר איתי

053-6551840

מיניות מעניינת אותך?

מזמינה אותך להאזין לפודקאסט שלי

מיניות מדוברת

אישה סקסית מצביעה

המדריכים

המדריכים שיסיעו לך לשפר את
חיי המין והתקשורת הזוגית!

סקס אוראלי לגבר

סקס אוראלי לאישה

סקס אנאלי

36 השאלות ליצירת אינטימיות

שאלות להעצמת האינטימיות המינית

הקוד לקבלת ההנחה

rr166

תודה שנרשמת!

מומלץ לוודא שמייל האישור ששלחתי לך לא הגיע לתיבת הספאם או קידום המכירות

אתר זה עושה שימוש בעוגיות (Cookies) לשיפור חוויית הגלישה. על-מנת להמשיך ולגלוש באתר את מתבקשת לאשר את השימוש בעוגיות. את מוזמנת לעיין במדיניות הפרטיות, להבין מהן עוגיות ואיזה שימוש נעשה בהן.