אני במדיה

הפודקאסט – מיניות מדוברת

שיחות על מיניות בגובה העיניים

מיניות מדוברת הוא פודקאסט שמטרתו היא לעורר סקרנות, לפקוח עיניים ולהרחיב את הדעת ואת האפשרויות, בדרך למיניות מיטיבה, משמחת ומהנה. בכל פרק יתארחו אורחת או אורח מתחום המיניות או מתחומים משיקים, שירחיבו ויעמיקו את השיח באותו הנושא.

להאזנה במגוון ערוצים

נגן וידאו

התארחתי בתוכנית 'נעים לאוזן' בהגשת שלמה ברזילי ברדיו נס ציונה. דיברתי על התסריט המיני, תרומת המגע לשמירה על אירוטיות, על חשיבות התקשרות, האותנטיות והפגיעות לחוויה מינית שלמה ומהנה ועל תשוקה במערכת יחסים ארוכה.

8/2/2023

נגן וידאו אודות רוית רבינא ושרון רימון

הפעם אני מתראיינת בפודקאסט של שרון רמון "חינוך גמיש". שרון מנהלת את בית הספר לטבע, סביבה וחברה בת"א-יפו, והיא אשת חינוך מהמעלה הראשונה ובכל רמ"ח אבריה.

בפודקאסט שלה נפגשת שרון עם א.נשי מקצוע מתחומים שונים, ובוחנת יחד איתםן את חשיבות שילובם של תחומים אלה, בלמידה הבית-ספרית.

השיחה שלנו עסקה, איך לא, במיניות מיטיבה.

דיברנו על רצף למידה, על שילוב החינוך למיניות בשלל נושאי הלימוד בבית בספר, במקום להשאירה כנישה חיצונית, על חשיבות החינוך לערכים, על דימוי גוף, נרמול ועוד.

היה מעשיר ומהנה מאוד.

(למי שרוצה רק להאזין, להלן קישור ל-Spotify)

26/1/2023

נגן וידאו

הפעם בתכנית סקסTalk ברדיו ליפס – על התפישה המקובלת של המושג "משחק מקדים", מדוע כדי לשנות אותה ומה החלופה.

16/1/2022

נגן וידאו

הפעם בתכנית סקסTalk ברדיו ליפס – על הקשר בין אותנטיות, פגיעות ואינטימיות. כיצד הנכונות שלנו לשים את עצמינו במקום פגיע ואותנטי, מאפשרת לבן /בת הזוג שלנו להכיר אותנו באמת, כולל שאלות שיסייעו להסיר את החסמים המיניים שלכםן.

11/11/2021

נגן וידאו

הפעם בתכנית סקסTalk ברדיו ליפס – שיחה בנושא שימור הריגוש במגע האירוטי – איך לשמר את ההנאה שבמגע זוגי אירוטי, גם אחרי שנים של יחד.

31/10/2021

נגן וידאו

הפעם בתכנית סקסTalk ברדיו ליפס – שיחה על גבולות מיניים – כיצד להגדיר ולתקשר אותם וכיצד לשמור על גמישות בכל הנוגע אליהם.

10/10/2021

נגן וידאו

לקראת יום כיפור, התארחתי ברדיו ליפס, בתוכנית סקסTalk, לשיחה על משמעותה של הסליחה מעצמנו ומהפרטנרים בהקשר המיני.

5/9/2021

נגן וידאו

התארחתי ברדיו ליפס, בתוכנית סקסTalk עם ארז ובאני הנפלאים, לשיחה פתוחה שבוחנת תפיסות מקובלות בנוגע למיניות ומציעה דרכים חדשות להתבונן עליהן.

8/8/2021

נגן וידאו

התארחתי ברדיו אורנים 103.6FM, בתכנית 'ינשופים' בהנחיית רני קרן. שעה של שיחה כיפית על מיניות, החיים ובכלל ושירים שאני בחרתי.

22/2/2021

נורית כהן-תל אביבי מלווה ארגונים ואנשים בתהליכי שינוי. בבלוג שלה, היא חולקת מחשבות ותובנות בנושאים של ייעוץ ארגוני, אימון אישי ופיתוח למידה. נורית מראיינת א.נשים שיצרו שינוי משמעותי באמצע החיים. זה הראיון שנורית קיימה איתי.

8/1/2021

נגן וידאו

התארחתי ברדיו קול הכנרת 106FM לשיחה עם בני בר-יהודה על מיניות בכלל ועל הסיפור האישי שלי שהביא אותי לעסוק בתחום.

4/12/20

053-6551840

הקוד לקבלת ההנחה

rr166

תודה שנרשמת!

מומלץ לוודא שמייל האישור ששלחתי לך לא הגיע לתיבת הספאם או קידום המכירות

אתר זה עושה שימוש בעוגיות (Cookies) לשיפור חוויית הגלישה. על-מנת להמשיך ולגלוש באתר את מתבקשת לאשר את השימוש בעוגיות. את מוזמנת לעיין במדיניות הפרטיות, להבין מהן עוגיות ואיזה שימוש נעשה בהן.