האוננות הנשית – תני לאצבעות ללכת במקומך

אם מיניות נשית בכללה היא טאבו, הרי שהאוננות הנשית היא האמ-אמא שלו. איך הגענו למצב הזה, ומדוע וכיצד כדאי לנו לשנות אותו?

בעוד שהשיח על אוננות גברית הוא פתוח, מקובל ונפוץ, הרי שאוננות נשית אינה מדוברת. למה זה נראה הגיוני, שפעולה שמבצעים ילדים, נערים וגברים תהיה לגיטימית, בעוד שאותה הפעולה שמבצעות ילדות, נערות ונשים, איננה כזו?

האוננות הנשית – החסמים בדרך אליה

הנה כמה מהפנינים שנשזרו בשרשרת הלוקשים שמכרו לנו, ואשר גרמו לנו להביט על האוננות שלנו באור שלילי:

 1. אוננות = פעילות "מלוכלכת" – נשים ש"זכו" בילדותן לתגובה נוזפת מצד מבוגרים, כש"נתפסו על חם" בזמן שנגעו בפות שלהן – עלולות לצרוב את תחושת ההשפלה עמוק בתוכן, כך שהיא תשפיע עליהן לרעה גם בחייהן הבוגרים. אוננות מבחינתן היא פעולה מלוכלכת ואסורה.
 2. סקס עם פרטנר נחשב לדבר האמיתי – נשים רבות מתייחסות לסקס עם פרטנר כאילו הוא הדבר האמיתי ואילו אוננות היא איזה שעשוע לייט, פשרה. אפילו נשים, שנהנות באוננות הרבה יותר מאשר בעת קיום יחסי מין עם פרטנר, פעמים רבות נוטות לייחס לסקס עם פרטנר ערך רב יותר, מאשר לאוננות שלהן.
 3. אוננות נועדה לנשים ללא פרטנר – כי הרי ברור, שאם יש לך פרטנר, תפקידו לספק אותך והוא גם ידע לעשות זאת על הצד הטוב ביותר, אז למה נחוצה כל ההתעסקות הזו שלך עם עצמך? (לא באמת).
 4. האישה הטובה – נשים מחונכות לכך, שהן לא אמורות לחוש תשוקה ובטח שהן לא אמורות לבטא את המיניות שלהן, אחרת הן נתפסות כנימפומניות, שרמוטות וכדומה, ומהי אוננות אם לא ביטוי טהור של תשוקה ומיניות?
 5. אוננות כפעולה אנוכית – בהמשך לפוסט מרצה, רוצה, מרוצה – נשים מחונכות מגיל צעיר לכך, שתפקידן לרצות את האחרים. אוננות, אם כן, נתפסת כפעולה אנוכית, ולכן – לא לגיטימית.

מזמינה אותך לדבר איתי

אז למה כן לאונן?

בין אם את מאוננת ואת מלאת בושה ורגשות אשם, ובין אם את לא מאוננת כלל, תראי אילו סיבות נהדרות ריכזתי לך כאן, שאולי יגרמו לך לשנות את תפיסותייך, ולהתחיל להנות מהטוב הנגיש הזה.

 1. זמינות – כל מה שאת צריכה הוא את עצמך ורגע של שקט. את לא צריכה לתכנן, להתכונן, להוריד שיערות, להתקלח וללבוש את הכותונת הסקסית שהוא קנה "בשבילך" בט"ו באב.
 2. היכרות עם עצמך – האוננות שלך מאפשרת לך להתמקד אך ורק בעצמך ולגלות מהם הדברים, שעושים לך טוב. בהמשך, אם תרצי, תוכלי להנחות את הפרטנר שלך, איך לענג אותך בעצמו.
 3. עינוג עצמי – איזה כייף לקחת רגע רק לעצמך בין שלל המשימות, המטלות והדרישות (או כמה רגעים, תלוי אם את נותנת לאצבעות שלך לענג אותך, או שכבר הצטיידת לך בצעצוע רוטט, שמבין עניין ומקצר תהליכים) – ולעשות טוב לעצמך. אך ורק לעצמך, בלי להתחשב באף אחד אחר. להיות בו-זמנית הנותנת והמקבלת.
 4. הנאה גבוהה לעומת סקס עם פרטנר – נשים רבות מדווחות, כי ההנאה שהן חוות באוננות, גבוהה מזו שהן חוות בעת קיום יחסי מין עם פרטנר. אם זה המצב, למה לוותר על מקור ההנאה המשופר?
 5. אורגזמות כאוות נפשך – עצוב ככל שזה ישמע, גם כיום הסקס אצל זוגות רבים מסתיים, כאשר הגבר מגיע לסיפוק. במצב כזה, לכמה אורגזמות, אם בכלל, אפשר כבר להגיע? כשאת עם עצמך, את שולטת בעניינים – את קובעת את הקצב, את סוג המגע שנעים לך, את משך הזמן, אם מתאים לך להמשיך עד לאורגזמה ואם כן, אולי אפילו את מספר האורגזמות שבא לך לחוות. עם זאת, חשוב שתזכרי, שאין חלוקת מדליות בקו הסיום ואין יעד, שאליו את צריכה להגיע.
 6. תחושת "High" – כאמור, לרבות קל יותר להגיע לאורגזמה לבדן. האורגזמה משחררת אנדורפינים, חומרים המצויים באופן טבעי במוח, ומסייעים לשיכוך כאב ולשיפור מצב הרוח. אם את יכולה להיות אחראית למצב הרוח הטוב שלך, למה שתוותרי על זה, או שתהיי תלויה באחרים?
 7. שיפור בדימוי הגוף – בפוסט דימוי גוף והנאה מינית הוזכר נושא הכרת התודה לגוף, כחלק מהפעולות שאנחנו יכולות לנקוט, כדי להפחית את השיפוטיות והביקורתיות שיש לנו עליו. כשאת דואגת לעצמך לאורגזמות נפלאות, זה יהיה ממש נחמד מצידך, אם תרשמי איזו נקודת זכות לגוף היקר שלך, שאיפשר לך את ההנאה הזו. זה לא טרוויאלי.
 8. אפס סיכון – אם את לא בזוגיות וממש בא לך לפרוק את המתח המיני שהצטבר אצלך, האופציה הכי זמינה ועם אפס סיכונים, הינה אוננות. סטוץ עשוי להיות נחמד, אבל גם עלול להיות כל כך לא. כשאת עם עצמך, אף אחד לא יאכזב אותך או יפגע בך ובטוח שלא תדבקי במחלת מין או תכנסי להריון.
 9. ועכשיו – הפתעה! אם את כן בזוגיות, זה פרט שבהחלט עשוי לעניין אותך – פעילות מינית מגבירה את התשוקה ואת הרצון לחוות עוד ממנה. כלומר, העובדה שתאונני, לא תגרום לך לרצות פחות סקס עם בן זוגך, אלא בדיוק להיפך. מצב של Win-Win מושלם.

מקווה שהרשימה המרשימה הזו, העבירה את המסר שניסיתי להעביר והוא, שהאוננות הנשית הינה בעלת תועלות רבות ואפס חסרונות. אם זה המצב, אני לא רואה כל סיבה, שלא תכניסי אותה לחייך, אם לא באופן קבוע, לפחות מדי פעם.

הצילו! איך מתחילה?

אם לא אוננת אף פעם והחלטת לתת צ'אנס לחוויה החדשה, אני רוצה להציע לך את ההצעות הבאות, שעשויות לתרום להצלחה:

 • מצאי לך זמן שקט שבו תוכלי להתפנות כל כולך לעצמך.
 • צרי סביבך אוירה נעימה, סקסית ומרגיעה
 • אל תשימי לעצמך מול הפרצוף שלט נאון מהבהב שעליו כתוב: "אורגזמה!!!" זה מתכון כמעט בטוח לכשלון.
 • היעד שלך צריך להיות – "הנאה". זהו יעד שעשוי להיות מושג ביתר קלות.  כשתשיגי אותו, הסיכוי לכך שתרצי להמשיך ולחקור את ההנאה שלך – ילך ויגדל.  כמו שציינתי בפוסט האורגזמה הנשית, האורגזמה שלנו אינה אוהבת שאנחנו מלחיצות וממהרות אותה. היא מגיעה כשהיא מרגישה מוזמנת, בנועם וברוגע.
 • אל תסתערי על המשימה. נסי לגעת באיזורים שונים בגופך שאינם איבר המין שלך, ותהיי נוכחת לתחושות שמתעוררות אצלך. אין שום צורך להתנפל על הדגדגן, זמנו יגיע.
 • כשאת מגיעה אל הדגדגן, עשי זאת בעדינות. את יכולה לגעת באיזורים שסביבו, לחוות את התחושות, לזהות מה נעים לך יותר, או פחות.
 • נסי מקצבים שונים, אופני מגע שונים. תנועות עגולות לעומת ישרות, חלשות לעומת חזקות יותר, בעלות מקצב משתנה או אחיד.
 • תרשי לעצמך להצטייד בחומר סיכה.
 •  אני מציעה לך בחום להכנס לאתר OMGyes. האתר מוקדש כולו להנאה המינית הנשית. הוא מומלץ לנשים, לגברים ולזוגות. נשים מדברות בו באותנטיות ובפתיחות על החוויות המיניות שלהן, תוך שהן מסבירות ומדגימות בצורה נעימה ונהירה את טכניקות האוננות שלהן. האתר הוא למנויים ולמנויות, אך המנוי הינו לכל החיים (150 ₪ בלבד).
 • אחרי שחקרת את עצמך באמצעות האצבעות שלך, אולי תפרגני לעצמך צעצוע, שיאפשר לך הנאה מסוג אחר ולפעמים מהירה בהרבה, מאשר זו שמושגת על ידי אצבעותייך.
 • חלק מהנשים יסתפקו בגירוי הדגדגן. אחרות יהנו גם מחדירה. נסי לגלות מה נעים לך ורכשי צעצוע שיענה על ההעדפות שלך.
 • תוכלי  גם לעיין בספר, שהוקדש כל כולו לאוננות נשית – דברים שרציתי לדעת, גילי פליסקין, הוצאת ידיעות ספרים.

053-6551840

הקוד לקבלת ההנחה

rr166

תודה שנרשמת!

מומלץ לוודא שמייל האישור ששלחתי לך לא הגיע לתיבת הספאם או קידום המכירות

אתר זה עושה שימוש בעוגיות (Cookies) לשיפור חוויית הגלישה. על-מנת להמשיך ולגלוש באתר את מתבקשת לאשר את השימוש בעוגיות. את מוזמנת לעיין במדיניות הפרטיות, להבין מהן עוגיות ואיזה שימוש נעשה בהן.