שפיכה נשית – בואי נדבר על זה!

שפיכה נשית, השפרצה נשית -מה זה? האם היא אמת, או מיתוס שנוצר כתוצאה מצריכת תרבות הפורנו, שהשתלטה על כל חלקה טובה? אז האמת היא, שקצת מכל דבר.

וידוי קטן

שפיכה נשית, היא לא תופעה חדשה, רק שכיוון שהיא קרתה בחדרי חדרים, ונכנסה תחת הקטגוריה הלא מדוברת והלא נחקרת של "מיניות נשית", רבות ורבים מאיתנו כלל לא הכרנו את התופעה, כולל אני עצמי.

לפני כך וכך שנים, out of the blue, זה קרה. קצת מביך להגיד, אבל למרות גילי המפואר, הפתיחות והעניין שלי במין, לא היה לי מושג על קיומה של התופעה הזו, שמיד ארחיב עליה.

אחרי התדהמה והמבוכה הקלה, יצאתי לחקור את העניין. מזל גדול, שגוגל כבר היה קיים והוא סיפק לי את התשובה המרגיעה: "ברכותיי, מותק. זה לא שאת משתינה פתאום באמצע הסקס, יש לך שפיכה נשית!".

אחרי שנרגעתי והבנתי שמדובר בתופעה שמעידה על כך שאני במקום טוב, משוחרר ונינוח עם עצמי, קיבלתי את האורחת החדשה באהבה ובשמחה.

אז מה השתנה פתאום, שסוף סוף מדברים עליה, על השפיכה הנשית?

בשנים האחרונות, עם כניסתו המטאורית של הפורנו לכל בית, לכל משרד ולכל נייד – קיבלה פתאום השפיכה הנשית תשומת לב משמעותית, שלא לומר – קיבלה פרוז'קטור לפנים.

על מה ולמה כל המהומה? Well… אם פורנו הוא מקור הידע שעליו רבים ורבות מסתמכים, ואם רבות מהנשים שמופיעות בסרטי הפורנו משפריצות את עצמן לדעת כשהן גומרות, אך טבעי להסיק מכך, שכל הנשים אמורות לחוות את החוויה המסעירה הזו בזמן האורגזמה המהממת שלהן. הן הרי נורא נהנות שם, בפורנו (לא באמת).

עכשיו מידע קצת יותר רציני

 • קודם כל, תירגעי – זה לא שכל הנשים שופכות, מלבדך.
 • גם אצל אלה שכן – זה לא בהכרח קורה בכל פעם שהן מקיימות יחסי מין או מאוננות.
 • עם זאת, ישנן נשים, שמרגע שמשהו השתחרר אצלן – הן יחוו שפיכה על בסיס קבוע.
 • אין קשר בין קיומה או העדרה של השפיכה הנשית – לעוצמת ההנאה שהאישה חווה. ישנן נשים שחוות אורגזמות מופלאות, מבלי ששפכו פעם אחת בחייהן. אחרות יכולות לחוות שפיכה מבלי שהאורגזמה שלהן תרקיע שחקים וכן – ישנן את אלה שנהנות משני העולמות.
 • השפיכה יכולה לקרות בזמן אורגזמה אבל לא בהכרח.     
 • היא יכולה להתרחש בעת גירוי של הדגדגן, חדירה לנרתיק, שניהם או אף אחד מהם. היא כן מחייבת שהאישה תהיה מגורה מאוד, וזה, כמובן, עשוי לקרות גם בלי מגע באיבר המין שלה.
 • ישנה סברה שגורסת, כי השפיכה קורית, כאשר מגרים את נקודת ה- G. אז ככה – קודם כל צריך לוודא קיומה של נקודה כזו, והעניין הזה לא לגמרי סגור. שנית – אם יש נשים ששופכות בלי קשר לחדירה, הרי שהטענה הזו נשללת כתנאי הכרחי לשפיכה.
 • השפיכה יכולה לבוא לביטוי כטפטוף, כנביעה או כהשפרצה של ממש.
 • מקור הנוזל שיוצא בעת השפיכה, נחקר מעט מאוד. מסתבר שהוא לא מאוד מעניין את החוקרים (מיניות נשית, כבר אמרנו?). הטענה הרווחת היא, שהנוזל מגיע מבלוטה שנקראת בלוטת סקין, בלוטה שממוקמת בדופן הקדמית של הנרתיק (מיקומה של נקודת ה-G לגורסים שהיא קיימת) ומהווה את המקבילה הנשית לבלוטת הערמונית הגברית.
 • הנוזל עשוי להכיל בחלקו גם כמות מסוימת של שתן מדולל, אם כי ללא ספק הוא אינו המרכיב העיקרי. הוא שקוף ולרוב נטול ריח.

איך הפורנו קשור לכל העובדות היבשות (או לא כ"כ יבשות) האלה?

 • הוא גרם לגברים, ואני חוששת שגם ללא מעט נשים, להניח בטעות, ששפיכה נשית היא פסגת המאוויים הנשית, שכן היא מבטאת את שיאו של העונג האפשרי (אז זהו, שלא).
 • הוא יצר את התפיסה, לפיה גבר, שיודע איך להביא את האישה שלו לידי שפיכה, הוא גבר שבגברים. אם היא שפכה, הרי שהוא ביצע את התפקיד שלו כהלכה – ולקול תרועת ההמון האגו שלו עכשיו ממריא לשמיים. כפיים!
 • הוא גרם לחלק מהנשים לחשוש, שאם הן לא חוו את החוויה הזו, יש חור גדול שעליהן למלא. עד כדי כך, שהארץ גדשה עצמה סדנאות ללימוד טכניקות להגעה לשפיכה נשית. אני לא נגד שום סדנא, כל עוד היא מיטיבה עם המשתתפות. אני רק מסתייגת מהטייטל ששמים על השפיכה הזו.

קצת סדר בבלאגן

אצל רוב הנשים שיחוו שפיכה נשית זה יקרה במצב בו הן חשות מאוד, ממש מאוד, בנוח עם עצמן, עם גופן ועם בן/בת הזוג שלהן, כלומר – אין מה לצפות לה בגיל 20 (למרות שהיא עשויה לקרות) ואין מה לקוות לה, אם את עסוקה בה כל כך.

אי אפשר להיות לא משוחררת ב – 100% ולחוות שפיכה בו זמנית. הרי רק המחשבות על :"אוי, מה נעשה אם תהיה לי שפיכה? הוא יחשוב שזו בריחת שתן! אולי זו באמת בריחת שתן? איך ננקה את המצעים?" – יחסלו כל סיכוי לבואה. השחרור הוא תנאי הכרחי ולכן – לפי האני מאמינה שלי – ככל שתדחקי בה ותנסי להשיג אותה, כך היא תתרחק ממך. בדיוק כמו האורגזמה שלך (ראי האו-או-או! האורגזמה הנשית).

כשאת כבר מגיעה למקום המשוחרר הזה, שאת לגמרי נוכחת, באת כדי להנות, מה שיהיה הוא שיהיה ושום דבר לא יכול לחבל לך בזה – אולי זה הזמן לרכוש מגן שיגן לכם על הסדין, כי יתכן שבקרוב, בלי שתתכווני, היא בוא תבוא, טיפין טיפין או כגל גדול ועם כל הכבוד לריח או לא ריח, מישהו צריך לישון אחר כך על כל הרטיבות הזו :).

אני ממליצה בחום על מינטימית, מגן מיטה גדול, נעים, סופג, נדיף וקל לכביסה. מניסיון אישי, עושה עבודה מעולה!

לאחר שחווית שפיכה פעם אחת, יש סיכוי שתחווי את הדבר גם בפעמים אחרות. זה מאוד תלוי באופן בו את ובת/בן זוגך תגיבו לשפיכה בפעם הראשונה. אחרי השוק הקטן, שעשוי להופיע ואחרי שהבנתם במה מדובר – ככל שתקבלו את השפיכה בחיוך ובחיבה, כך גדל הסיכוי שהיא תחזור ותופיע. אם תחששי ממנה, היא כנראה תחזור למקום המסתור שלה. שפיכה נשית אוהבת להיות מוזמנת.

אסיים בברכת איחולים לסקס מענג, מודע ופתוח, עם או בלי שפיכה נשית.

פוסטים נוספים שעשויים לעניין אותך:

השפעת הפורנו על הצופים בו ועל בנות זוגם

אוננות נשית

אני אחכה לך בפוסט הבא, אשמח לבואך,

שלך רוית

053-6551840

מיניות מעניינת אותך?

מזמינה אותך להאזין לפודקאסט שלי

מיניות מדוברת

אישה סקסית מצביעה

המדריכים

המדריכים שיסיעו לך לשפר את
חיי המין והתקשורת הזוגית!

סקס אוראלי לגבר

סקס אוראלי לאישה

סקס אנאלי

36 השאלות ליצירת אינטימיות

שאלות להעצמת האינטימיות המינית

הקוד לקבלת ההנחה

rr166

תודה שנרשמת!

מומלץ לוודא שמייל האישור ששלחתי לך לא הגיע לתיבת הספאם או קידום המכירות

אתר זה עושה שימוש בעוגיות (Cookies) לשיפור חוויית הגלישה. על-מנת להמשיך ולגלוש באתר את מתבקשת לאשר את השימוש בעוגיות. את מוזמנת לעיין במדיניות הפרטיות, להבין מהן עוגיות ואיזה שימוש נעשה בהן.