שמן קוקוס – תוספת כייפית לסקס

רבות ורבים מהמשתמשות והמשתמשים בחומרי סיכה בעת האקט המיני, עושים שימוש בחומרי סיכה תעשייתיים על בסיס מים או סיליקון. הם בטוחים לשימוש, עושים את העבודה ו....יקרים.

מצבים שונים דורשים שימוש בחומרי סיכה: בעת שימוש בקונדום, כשמשתמשים באביזרי מין, בעת סקס אנאלי, בזמן אוננות, או כאשר האישה סובלת מיובש בנרתיק*, מצב שעלול להגרם כתוצאת לואי של גיל המעבר וכתוצאה ממצבים רפואיים שונים ומגוונים.

*(לעיתים יש נטיה לחשוב, שאם האישה אינה רטובה דיה, חומר סיכה יפתור את הבעיה. אני מבקשת שתבחינו בין אחד המצבים שציינתי מעלה, לבין מצב שבו היא פשוט עדיין לא בעניין. הניסיון "לזרז" אותה על ידי סיכוך איבר המין שלה, לא בהכרח יגביר אצלה את מידת הריגוש וההנאה, והוא עלול לפעול בדיוק לכיוון השני).

שימוש בשמן טבעי בכבישה קרה עשוי להוות חלופה מצוינת לחומרי סיכוך תעשייתיים, למעט מקרים שאציין בהמשך.

אחד השמנים המומלצים והנגישים ביותר הוא שמן קוקוס מכבישה קרה. אני מעדיפה את האורגני, כמו זה שבתמונה מטה. מידת הסמיכות שלו מעולה והוא מאוד נעים למגע. בנוסף, הריח ה"קוקוסי" שלו מאוד עדין, כך שאחרי השימוש בו, אפשר ללכת לישון בלי להרגיש כמו חטיף BOUNTY. הוא מוכר בתכונות האנטי-בקטריאליות והאנטי- פטריתיות שלו והוא מתאים לשימוש לרוב הא.נשים.

מתי לא לעשות שימוש בשמן קוקוס?

  • למרות האמור מעלה, לסובלות מזיהומים בנרתיק מומלץ לא לעשות בו שימוש.
  • שימוש בקונדום מלטקס מונע את האפשרות להשתמש בכל שמן שהוא כחומר סיכה, בשל העובדה שהשמן הורס את הלטקס.
  • אלרגיות – כדי שלא תגלו באמצע האקט המיני שהעור שלכם אלרגי לשמן קוקוס, כדאי לעשות שימוש בכמות קטנה ממנו ולהתחיל באיזורים פחות רגישים. אם תראו שלא מתפתחת אלרגיה, תוכלו להתקדם בבטחה הלאה.
  • מינוס נוסף (אבל קל להתגבר עליו): בעוד שחומרי סיכה על בסיס מים או סיליקון אינם מכתימים את המצעים, הרי ששמן מכל סוג שהוא כן משאיר סימנים. הפתרון: שימוש במגבת גדולה שתגן על הסדין או שימוש במינטימית, מגן סדין ענק שצידו האחד פלסטי והשני בד.

יתרונות נוספים:

  • עלות נמוכה – עלות שמן קוקוס אורגני בכבישה קרה נמוכה בהרבה מעלות חומרי סיכה על בסיס מים או סיליקון.
  • מתאים לעיסוי ולמריחה על כל הגוף – השמן נעים לשימוש על כל הגוף והוא נהדר לעיסוי או למריחה על הגוף במהלך הסקס. הוא מזין את העור והופך אותו למאוד נעים, גם בבוקר למחרת.
  • אכיל – השמן אכיל וטעמו עדין, כך שניתן ללקק אותו בלי חשש.
  • והנה שוס: אפשר לנצל אותו לשימושים שונים במטבח. הוא מתאים לשימוש במתכונים רבים במקום שמנים אחרים, כולל חמאה, כיוון שהוא מתקשה בטמפרטורות נמוכות.

טיפ 1: מומלץ לשפוך את השמן לבקבוק לחיץ שניתן לרכוש בפארמים, כך שתתהיה לכםן שליטה טובה על הכמות שתצא ממנו.

טיפ 2: שמן קוקוס מתגבש בקור. כדי שתוכלו לעשות בו שימוש מיטבי בחורף – מומלץ לשים ליד המיטה כלי עם מים רותחים, כך שהשמן יחזור להיות נוזלי ותהנו מהמגע החמים שלו. אנחנו הגדלנו לעשות ורכשנו מחמם בקבוקים, שמאפשר לשמן להשאר חם לאורך זמן.

שורה תחתונה: אני ממליצה לכםן לנסות ולהכניס את השמן הזה למשחק המיני שלכםן, כל עוד אתםן לא משתמשים בקונדום ואם אתן לא סובלות מזיהומים בנרתיק.

תהנו!

אני אחכה לך בפוסט הבא, אשמח לבואך.

פוסטים נוספים שעשויים לעניין אותך:

סקס אנאלי

האוננות הנשית

מגע אירוטי

053-6551840

מיניות מעניינת אותך?

מזמינה אותך להאזין לפודקאסט שלי

מיניות מדוברת

אישה סקסית מצביעה

המדריכים

המדריכים שיסיעו לך לשפר את
חיי המין והתקשורת הזוגית!

סקס אוראלי לגבר

סקס אוראלי לאישה

סקס אנאלי

36 השאלות ליצירת אינטימיות

שאלות להעצמת האינטימיות המינית

הקוד לקבלת ההנחה

rr166

תודה שנרשמת!

מומלץ לוודא שמייל האישור ששלחתי לך לא הגיע לתיבת הספאם או קידום המכירות

אתר זה עושה שימוש בעוגיות (Cookies) לשיפור חוויית הגלישה. על-מנת להמשיך ולגלוש באתר את מתבקשת לאשר את השימוש בעוגיות. את מוזמנת לעיין במדיניות הפרטיות, להבין מהן עוגיות ואיזה שימוש נעשה בהן.