המדריך השלם לסקס אנאלי

אצל חלק מהא.נשים, סקס אנאלי עדיין נתפס כטאבו. כאשר עושים אותו נכון, הוא עשוי להיות מאוד מענג, לגברים ולנשים כאחד. אם הסתקרנת אך חששת, הפוסט הזה הוא בשבילך והוא כולל מדריך מפורט!

קונוטציות שליליות רבות מונעות מרבות ורבים להתנסות, ואולי אף לבחור להכניס לרפרטואר המיני הקבוע שלהםן, את הסקס האנאלי. "מלוכלך, סוטה, כנגד הטבע, כואב, של הומואים", הן רק חלק מאותן קונוטציות. חוסר ידע, כמו תמיד, מצמצם את יכולת הבחירה ומכאן את מנעד האפשרויות המיניות שלנו. אני מביאה פה ידע, שיקל עליכם לשקול ולבחור בחירה מודעת לגבי האקט הזה.

פנו אלי רבים וטובות וביקשו, שאוסיף למדריך שהכנתי על סקס אוראלי לאישה ולמדריך על סקס אוראלי לגבר גם מדריך לסקס אנאלי. לקח קצת זמן, אבל הנה הוא פה. אני חושבת, שיש ערך לקרוא את הפוסט הזה לפני הורדת המדריך, אבל אם יש דחיפות מצידך (למרות שזה מנוגד לחוקי הסקס האנאלי), הנה המדריך פה:

מדריכי סקס חינמיים
כולל טיפים וטריקים

מה זה סקס אנאלי?

סקס אנאלי הינו סקס, שמערב גירוי חיצוני של פי הטבעת או חדירה לפי הטבעת ולרקטום ע"י לשון, אצבע, דילדו או אביזר אחר.

למה לעשות סקס אנאלי? 

אני מבחינה בין מי שצופה בפורנו מגיל צעיר ומבחינתו, סקס אנאלי הוא אקט חובה במסלול המיני העיוור והמשובש: אוראלי-ואגינלי-אנאלי, לבין אלה שסקרניות ורוצים להתנסות, לחדש ולגוון את חיי הסקס שלהם.

מי שבוחרות ובוחרים לשלב את הסקס האנאלי כחלק מהרפרטואטר המיני שלהםן, עושים זאת, מהסיבה הפשוטה, שהאקט הזה גורם להםן עונג, ככה פשוט. הוא מאפשר להרחיב את מנעד החוויות המיניות הקיים וכל עוד שני הצדדים נהנים, הרי שזה נפלא.

ההנאה אינה רק פיזית

זוגות רבים מוצאים בסקס האנאלי הנאה, שהיא מעבר לאקט הפיזי עצמו. זהו אקט, שכאשר הוא נעשה בהתלהבות וברצון הדדי, עשוי לחזק את האמון בין בני הזוג, להעמיק את הקרבה ולשפר את התקשורת ביניהם. הוא מעודד הקשבה לגוף ולפרטנר.ית בכל רגע נתון, ומאפשר להניח בצד עוד טאבו, שזה תמיד נחמד.

רגע, אבל אנחנו סטרייטים! איך זה קשור אלינו?

בטח תסכימו איתי, שלאור העובדה שלכולנו מבנה אנטומי דומה, אין קשר בין הנטייה המינית שלנו לבין ההנאה, שאנחנו עשויים ועשויות לחוות מסקס אנאלי. איזור פי הטבעת עשיר בעצבים, ולכן סקס אנאלי עשוי להיות אקט מענג לכולםן, הן להטרוסקסואלים והן להומוסקסואלים, גברים כנשים, כל עוד שני הצדדים מעוניינים בו ועושים אותו כמו שצריך. החיים קצרים, נסו להניח להומופוביה ולחגוג אותם.

אני יודעת ששילוב המילים "כמו שצריך" קצת צורם כשמדובר בי, שמנסה לגרום לא.נשים לבחור מה מתאים להםן ולא מה נכון, צריך או מקובל, אבל כשזה נוגע לסקס אנאלי, אין מנוס. זה אקט, שהפער בין עונג עילאי לכאבים של ממש עלול להיות כל כך קיצוני, שאני בטוחה שתרצו תמיד להיות בצד המתענג, או לפחות לשאוף לשם.

ועכשיו, הנה המדריך המפורט לסקס אנאלי מוצלח ומהנה

מדריכי סקס חינמיים
כולל טיפים וטריקים

פוסטים נוספים שעשויים לעניין אותך:

שמן קוקוס כחומר סיכה מעולה

שפיכה נשית

פנטזיות מיניות

053-6551840

מיניות מעניינת אותך?

מזמינה אותך להאזין לפודקאסט שלי

מיניות מדוברת

אישה סקסית מצביעה

המדריכים

המדריכים שיסיעו לך לשפר את
חיי המין והתקשורת הזוגית!

סקס אוראלי לגבר

סקס אוראלי לאישה

סקס אנאלי

36 השאלות ליצירת אינטימיות

שאלות להעצמת האינטימיות המינית

הקוד לקבלת ההנחה

rr166

תודה שנרשמת!

מומלץ לוודא שמייל האישור ששלחתי לך לא הגיע לתיבת הספאם או קידום המכירות

אתר זה עושה שימוש בעוגיות (Cookies) לשיפור חוויית הגלישה. על-מנת להמשיך ולגלוש באתר את מתבקשת לאשר את השימוש בעוגיות. את מוזמנת לעיין במדיניות הפרטיות, להבין מהן עוגיות ואיזה שימוש נעשה בהן.