קדשה או קדושה – למה לבחור?

החברה מצפה מאיתנו להיות סקסיות, אבל כשהקשר הזוגי מתמסד, הכל קצת משתבש. את צריכה לבחור האם את האישה הטובה או המאהבת המשוחררת, וגם בן הזוג שלך עלול להתקל בקשיים סביב הנושא. אבל יש מה לעשות!

האם את מצליחה להזכר בסצנה בקולנוע, שבה זוג נשוי ואוהב חוזר הביתה, ושני בני הזוג מסתערים זה על זו בתשוקה שאינה ניתנת לשליטה?

  • האם יצא לך לקרוא תיאור של סצנה מינית סוערת ונטולת עכבות בין בני זוג שנמצאים בזוגיות ממושכת?

אני מניחה, שמדי פעם ישנן כאלה, אבל לא בקלות ניתן להזכר בהן, ולא בכדי. אישה מצופה להיות או האישה הטובה או המאהבת המשוחררת. חוה או לילית. קדושה או קדשה.

אנחנו רגילות לראות סצנות סקס סוערות, אבל הן לרוב תהיינה בין השחקן והשחקנית הלוהטים של הוליווד שמשחקים בסרט שני אנשים, שנתקלו במקרה ברחוב, היא שפכה עליו את הקפה מסטרבאקס, ועכשיו עולה אליו הביתה "לנקות לו את החולצה", ומפה לשם הם מוצאים את עצמם עושים את הסקס הכי פראי ומענג שהיה להם מעולם.

אומרים לנו שיש סקס אחר, טוב שמישהו יודע על זה

מה שאנחנו לומדות הוא, שאכן יש סקס אחר, נועז, פראי, משוחרר ומרגש ובעיקר – שהוא לא הסקס שיש לנו ולא הסקס שיהיה לנו, בטח שלא בין 4 קירות ביתנו, עם הגבר שבחרנו לנו לשארית חיינו. אלה גם המסרים שהגברים במערכות היחסים המשמעותיות שלנו עלולים לקלוט.

הרי אנחנו נשים מהוגונות, רעיות מסורות ודואגות, מטפלות ומכילות, קשובות ומאכילות. אף אחד, כולל אנחנו עצמנו, לא מצפה מאיתנו, שנהפוך פתאום, בחדר השינה המוכר שלנו, לנשים, שמבטאות מיניות חופשית ומתפרצת. הרי זה לא כתוב במערך התפקידים שלנו.

ובאמת – קשה לצפות, שישות אחת תכיל בתוכה את שני הצדדים, הכאילו מנוגדים האלה.

מצפים ממך לבחור מי את –  האישה הטובה או  המאהבת המשוחררת, שיודעת להגיד מה היא רוצה, שנהנית להתנסות ולגוון, שלא אכפת לה להראות מופקרת ושלוחת רסן, בשעה שהיא מאבדת את עצמה מרוב תשוקה ועונג?

קשה, בעיקר כי ככה חינכו אותנו, אבל לא בלתי אפשרי.

המצב מורכב גם עבור גברים

גם גברים מתקשים להכיל את הסתירה. גבר שנמצא במערכת יחסים אוהבת ומכבדת, יתקשה לראות בבת הזוג שלו אובייקט מיני (זה נראה מושג מקומם, אבל קיומו במידה, עשוי להכניס הרבה אירוטיות לתוך הסקס). כיוון שכך, הוא עלול למנוע מעצמו וממנה חוויות מיניות, שנראות לו לא הולמות את טיב היחסים ביניהם. פעמים רבות זה קורה אחרי מיסוד הקשר, אבל לעיתים הרבה לפני.

 

החברה כמחסום בפני החופש וההנאה

אז איך קרה, שהצטמצמנו לכדי דמות חד מימדית שכזו?

 החברה, ההורים, אנשי הדת, מערכת החינוך, הספרות, המדיה, הקולנוע – כולם שותלים בנו באדיקות ובנחישות "עשבים שוטים", מסרים מסוגים שונים, מבלי שנתנו את הסכמתנו ומבלי שהתייעצו איתנו. הם מגדירים לנו מהי המיניות הרצויה וכיצד עלינו להראות ולהתנהג. כאמור, בהקשר של המיניות, התפיסות האלה משפיעות הן על הנשים והן על הגברים שאיתן.

אנחנו באות בטענה לשגרה השוחקת, שגזלה מאיתנו את ההנאה ואת שמחת החיים שלנו, ובהחלט עשוי להיות לה חלק בעניין, אבל בודאות היא אינה האשמה הבלעדית.

כשאת מנוהלת על ידי חסמים והגדרות תפקיד, שהוטמעו בראשך על ידי החברה, עד שהם נדמים לך כאילו הם חלק מהאישיות שלך, מההעדפות שלך – את מונעת מעצמך את הזכות הבסיסית לעונג מיני שלם. עונג כזה, שיגרום לך להרגיש נחשקת, מושכת ומלאת חיות. אותו עונג שאולי חווית פעם, בצעירותך, או זה שמוצג לך במסכי הטלויזיה והקולנוע ואת ורוצה, אפילו רק קצת ממנו, לעצמך.

כשאת מכניסה לחדר השינה את הורייך, את צוות בית הספר, את אלוהים, את המדיה, את החברה כולה – באמת נהיה שם צפוף ומשתק להחריד, עד כי את עלולה ללכת לאיבוד.

או במילים אחרות – כשמוחך עסוק כל הזמן בשאלה הרת הגורל –  "האם אני מתנהגת כפי שמצופה ממני?" את לא מאפשרת לעצמך להשתחרר ולהגיע למירב ההנאה המינית שלך.

איך זה קשור לזוגיות שלכם?

בהקשר של הפוסט הזה, התפיסה, שמין שמתקיים במסגרת זוגיות עמוקה, ארוכה או במסגרת חיי נישואים, חייב להיות מין שוויוני ומהוגן – היא דוגמא לעשב שוטה, שעלול להשתלט על הערוגה כולה ולחסל אותה.

ביננו, האנשים שעושים מחוץ לחיי הזוגיות ה"מוסדרת" שלהם סקס, שהוא אחר מזה שהם עושים בבית, עושים זאת, כיוון שיש להם צורך בסקס כזה, מה שמראה שהסקס המהוגן שלהם בבית הוא לא בהכרח ההעדפה הטבעית שלהם ושלהן.

אז למה הם לא עושים אותו עם בני הזוג הקבועים שלהם? בין היתר, כי הם לא מעיזים. הוא סותר את התפיסות המקובלות.

מה יקרה,  אם נעז להכניס את הסקס ה"אחר" הביתה? אם את מקום הרצינות והכבוד יחליפו קלילות, פיתוי, משחקי כוח, משחקי תפקידים, הומור?

אז מה אפשר לעשות?

העובדה ששתלו בראשך כל מיני רעיונות ומסרים, אינה מחייבת שהם ישארו שם וינחו את צעדייך לנצח.

כשהיית צעירה, אולי היה הגיוני שתתייחסי למסרים האלה, אבל – Hello! את עכשיו  בוגרת וחלק מהפריווילגיות שלך, היא הפריווילגיה לשים את עצמך במרכז ולעשות מה שטוב לך. ברכותיי! הגעת לגיל, שהעולם יכול לקפוץ לך! 

מתאים לך להיות קדושה? תהיי. בא לך להיות "זנותית" ו"מופקרת" – לכי על זה. העיקר שתפרגני לעצמך להיות את, במלואך.

כמו ניכוש עשבים שוטים בגינה, שהיא משימה תובענית, אשר דורשת נחישות והתמדה – כך גם אימוץ של רעיונות חדשים, כאלה שיותר מתאימים לך.

זו אכן משימה מאתגרת, אבל הפירות שלה עשויים להיות כל כך מתוקים, שלא תרצי לפספס אותם. היא מאפשרת לך למצוא את האני-המיני שלך ומקרבת אותך לעבר מיניות מענגת ומספקת יותר.

לקריאה נוספת:

פנטזיות מיניות – החופש לבחור

לשמור על התשוקה בחיי המין – חדר השינה כגן שעשועים

סקס אוראלי לאישה – כולל מדריך מעשי!

סקס אוראלי לגבר – כולל מדריך מעשי!

סקס אנאלי – כולל מדריך מעשי!

אני אחכה לך בפוסט הבא, אשמח לבואך.

 

053-6551840

מיניות מעניינת אותך?

מזמינה אותך להאזין לפודקאסט שלי

מיניות מדוברת

אישה סקסית מצביעה

המדריכים

המדריכים שיסיעו לך לשפר את
חיי המין והתקשורת הזוגית!

סקס אוראלי לגבר

סקס אוראלי לאישה

סקס אנאלי

36 השאלות ליצירת אינטימיות

שאלות להעצמת האינטימיות המינית

הקוד לקבלת ההנחה

rr166

תודה שנרשמת!

מומלץ לוודא שמייל האישור ששלחתי לך לא הגיע לתיבת הספאם או קידום המכירות

אתר זה עושה שימוש בעוגיות (Cookies) לשיפור חוויית הגלישה. על-מנת להמשיך ולגלוש באתר את מתבקשת לאשר את השימוש בעוגיות. את מוזמנת לעיין במדיניות הפרטיות, להבין מהן עוגיות ואיזה שימוש נעשה בהן.